Zdravé zuby jsou prioritou

Má zubařka i dentální hygienistka mi vždy doporučovaly značku Curaprox. Párkrát jsem vyzkoušela i jiné značky, ale nakonec jsem se vždy vrátila právě ke Curaproxu. Už nechci raději experimentovat, takže jsem si pořídila zásobu kartáčků dané značky.

Zásobu kartáčků jsem si pořídila na stránce Nazuby.cz, a to jak klasických zubních kartáčků, tak i mezizubních. Zaujal mě však i elektronický kartáček, nad kterým uvažuji už déle, ale nakonec opět zvítězila klasika. Pokud máš zkušenost s elektronickým kartáčkem, tak budu vděčná za tvůj názor!

Existují také ústní sprchy, které jsem ještě nedávno neznala. Slouží k čištění mezizubních prostorů. Sleduji Instagram „z_denicku_dentalni_hygienistky“, kde daná dentální hygienistka psala, že sprchy nejsou natolik účinné jako mezizubní kartáčky. Vlastně je i pravdou, že mi je nikdy nedoporučila ani má zubařka. Nicméně jsem se dozvěděla, že ústní sprchy jsou určené především na prostory, kde se kartáčkem nedostaneme. A to zní zajímavě, takže si nejspíše ústní sprchu pořídím.

Nejvíce se mi líbí ten žlutý! 😀

Mezizubní kartáčky patří do mé základní výbavy.