Vylepšené rtěnky Color Sensational od Maybelline NY!

Oblíbené rtěnky od Maybelline mají 7 nových odstínů a složení obohacené o bambucké máslo. Takže nejenže máš nově možnost vybrat si ze 24 odstínů, ale také máš šanci zažít velkou nálož hydratace, což je velmi lákavé! Upřímně miluji dlouhotrvající rtěnky, ale už jsem trošku z nich unavená, protože ačkoliv mají čím dál lepší složení, tak hydratační zkrátka nikdy nebudou a je občas fajn mít na rtech něco jako barevný balzám – zkrátka Color Sensational.

Jak jsou pigmentované?

Tři odstíny jsou matné (988, 983 a 982), zbytek je krémový a některé obsahují i třpytky. Matné odstíny mají nejsilnější pigmentaci, krémové rtěnky spíše střední krytí, ale jdou krásně navrstvit. Třpytivé barvy jsou nejméně výrazné a spíše tónovací. Vybere si tedy opravdu každá, ať už dívka, co se začíná líčit, tak i ostřílená beauty blogerka. 😊 Já osobně jsem si oblíbila odstíny níže na obrázku. Jsou to spíše střídmější odstíny, které poslední dobou preferuji, protože do školy spíše volím jemnější líčení. Když jsem dříve pracovala u školy ještě v bance, jóó tak tam jsem se nebála vyřádit. Hezky to doplnilo Dress code, ale teď ve škole červenou rtěnku? To se asi nestane. 😀

Co říkám na výdrž?

Rtěnka je příjemná a rty opravdu hydratuje. Vydrží zhruba 3-4 hodiny a trošku se mi rozpíjí. Do školy je ale pro mě ideální volbou, avšak na večírek, oslavu bych si ji nedala, protože není dle mých meřítek tak výrazná, jak si přeju na takových událostí, ale hlavně nevydrží jídlo, pití atd.

Jak prodloužit výdrž?

Výdrž krémových rtěnek prodloužíš tak, že si na rty naneseš make-up, obtáhneš je konturovací tužkou a ideálně s ní i vyplníš celé rty. Celkově se málokdy stane, že si rtěnku nanesu bez konturovací tužky, protože s ní vypadají plnější, a hlavně se nerozpíjí. Dobré konturovací tužky jsou v drogerií už od 30 Kč. Případně ti stačí koupit jednu v barvě tvých rtů. Po nanesení rtěnky přilož kapesník na rty a přes něj nanes pudr.

Rtěnky Color Sensational najdeš třeba na Notino.cz, kde jedna stojí od 115 do 163 Kč.

Škola a psychologické články…

Dovolím si krátké info, přežila jsem úspěšně 7. semestr a přemýšlím kam tento blog dále směřovat. Kosmetika mě baví, ta tu bude vždy, to je bez debat, ale vzhledem k tomu že 4 rokem studuji psycholožku, jsem čím dál více odhodlanější psychologií zahrnout i do článků. Přijde mi, že moc skutečných psychologů není viditelných na internetu, a to pak dává prostor lidem, kteří na internetu vystupují jako psychologové, ale nemají patřičné vzdělání…

Napiš mi, jaký se ti líbí odstín a k tomu i názor na psychologické články. 😊

 

 

Sponzorováno.