Velký trend jménem choker – jak ho kombinovat?

Už jsi někdy slyšela o náhrdelníku choker? Jestli ne, nejspíše ti nic neříká pouze název, jedná se totiž o upnuté náhrdelníky okolo krku, které si poslední dobou získávají čím dál větší oblibu, stejně jako tomu bylo v 90. letech.. Choker je sice malá vychytávka, přesto umí dodát outfitu naprosto jiný a nezapomenutelný ráz.

 

Rafinovaná jednoduchost

Stojíš u skříně a nevíš v čem vyrazit? Co takto obyčejné triko + džíny? To co ti tady radím není sice nic převratného, ovšem když přidáš k tomu choker, dá se nahlížet najednou na tento klasický outfit úplně jinak – stylově! Vypadat úžasně bude zvláště s mom jeans, conversky a bílým volnějším trikem.

Pinterest // GRAVIIE:

 

Méně je někdy více… moment, není to u choker jinak?

Rozhodně je! Není nejmenší důvod se bát vrstvit, aneb není možnost šlápnout vedle. Skvěle vypadají k choker především delší kožené náhrdelníky s přívěsky – uuh!

This layered piece puts a dainty touch on the traditional choker. The first layer features a gold tone Saturn chain while the second layer features black spinel beads linked together by gold tone brass wire. Measures 12 inches and 12.5 inches respectively with an extender chain. Also available in white. *Handcrafted with love in sunny Los Angeles.* *NOTE: Faux Velvet Choker and Gold Runway Necklace sold separately. #diyjewelry #jewelryideas #etsyjewelry #jewelrymaking #jewelryonpinterest:

 

Přitvrď

Všichni už víme, že protiklady se přitahují, a jinak tomu není ani v módě. Zvažuješ outfit s jemným krajkovaným topem, či tě dnes ve skříni zaujaly šaty romantického rázu? Potom rozhodně doma nezapomeň choker.

What to wear this weekend - ❤️ pretty little playsuits have just touched down.:

 

Holá ramena

Choker nejlépe vynikne s topem se spadlými rameny, díky němu se zdůrazní ženská šíje, která je pro spoustu mužů něco jako magnet. PS: Top se spadlými rameny patří také k velmi aktuálním trendům, rozhodně se ho vyplatí mít doma také.

Off the shoulder:

 

Nejsnadnější cesta k vlastnímu choker

Navnadila jsem tě dostatečně na tento trend? Můžeš ho mít ihned, a to díky černé tkaničky od bot. Jenom pozor, aby potom někomu nechyběla…

It's so personal. There is a frisson of excitement when only the wearer can decode its significance.:

INSTAGRAM: dakotaxtaren PINTEREST: @dakotaxtaren ♡:

Existuji i večerní verze tohoto typu náhrdelníku.

ManiaMania - Brass Karma Choker BONA DRAG:

@6bygeebeauty on Instagram:

Vogue Baby | valentinabyvalentino: fashionn-enthusiast: ...:

Authentic Indian Necklace, choker,:

How to Style a Trench Dress (Prosecco and Plaid):

Zdroj obrázků: Pinterest.com