Tři exkluzivní objevy od L’Oréal Paris

Ahojte krásky! Novinky od L’Oréal Paris mě nesmírně zaujaly už v drogerii a po pečlivém testování jsem zjistila, že jsou ještě daleko lepší! A to je co říci, ne každý produkt který se jeví jako perfektní, perfektní během skutečného testování zůstane…

 

L’Oréal Paris Brow Artist Maker tužka na obočí

L'Oréal Paris Brow Artist Maker tužka na obočí

Tužka na obočí je k dostání ve dvou odstínech – 04 Tmavá Bruneta, 02 Chladná Bruneta. Já mám odstín 02. Barvička je to krásná, přesto si myslím, že hodně blondýnek by ocenilo ještě jednu výrazně světlejší verzi. Krémová textura se při přetření štětcem změní rázem v jemný prach. Obočí vypadá neuvěřitelně přirozeně. Pigmentace tužky je výrazná, a proto je třeba dbát na jemný tlak při dokreslování. V opačném případě bude tvoje obočí příliš intenzivní. Práce s touto tužkou je velmi rychlá a snadná. Jediné, co beru jako velké mínus, je množství. L’Oréal Paris Brow Artist Maker obsahuje 1,5 g tužky za cenu 206 Kč.

 

L’Oréal Paris True Match tekutý rozjasňovač

L'Oréal Paris True Match tekutý rozjasňovač

Poslední dobou je okolo rozjasňovačů velké „haló“. Vůbec se však nedivím, protože to, co dokážou, jsou hotové zázraky. Sama mám doma plno krémových, pudrových rozjasňovačů a mezi nimi se přidaly i tyto tekuté od L’Oréal Paris. Moc jsem si oblíbila chladný odstín Ice Glow. Jsem typický studený typ, mám porcelánovou pleť doplněnou popelavou blond, a tak mi zkrátka sedne přímo ukázkově. Ovšem i na odstín Golden Glow se moc těším, v léto ho budu používat nonstop. Rozjasňovače nanáším na špičku nosu, lícní kosti, bradu a na místečko nad horním rtem. Pod makeupem zanikají, alespoň tedy pod těmi mými. Výdrží celý den. Jsou k dostání na Notino.cz za 269 Kč, což se na první pohled může zdát moc, ovšem stačí jich opravdu malinko. Balení vydrží extrémně dlouho a vyplatí se si pořídit alespoň jeden. Doporučuji!!

 

Máš zkušenost s těmito produkty? Myslíš, že znáš lepší rozjasňovač a tužku na obočí? Dej mi vědět do komentářů. 🙂