Trendy plavky v roce 2019!

Kdo by se netěšil na léto! Věřím, že už mnoho z vás plánuje dovolenou a je alespoň v myšlenkách v horkých dnech, na které se tak (skoro) všichni těšíme!

 

Vykrojené kalhotky

Jsme zpátky v 80. letech, kde se nosil spodek vysoce vykrojený a odhaloval viditelně boky. Ženské nohy v tomto kousku vydají opravdu krásně. Troufneš si? Myslím, že bys rozhodně měla!

,

.

Květiny a žabičkování

Miluji žabičkování a kytky ještě více! Je to stará klasika, která snad musí potěšit všechny. Zkrátka když nevíš jaké plavky, vždy sáhni po květinovém vzoru, nelze udělat chybu. Spoustu květinových plavek najdeš například na Lascana-shop.cz.

,

.

Zvířecí potisk

Zkus divočinu! Já osobně tento vzor na běžném oblečení nemusím, ale na plavkách se mi líbí. Mám totiž ráda výrazné plavky a těmito rozhodně vzbudím pozornost, když už ne tím svým namočeným účesem.

,

.

Průstřihy

Jednodílné plavky s různými průstřihy? Tak ty miluji. Akorát je problém s opalováním, takže je spíše nosím do krytých bazénů. Tento trend se drží už několikátou sezonu! :O

,

.

Pásky

Páskové plavky se tu drží také již delší dobu. Není vůbec divu, vypadají sexy a působí skutečně neobyčejně.

,

.

Dlouhý rukáv

Zajímavý trendem jsou plavky s dlouhými rukávy. Upřímně nevím, co si o nich myslet. Ale určitě je to dobrá zpráva pro dívky, které mají problémy se žhnoucím sluncem.

,

.

Kostice

Plavky s výraznými kosticemi, které odhalují více prsa, protože mezi nimi je pouze drát. V tomto trendu vyniknou ženské přednosti, proč ne.

,

.

Zdroj obrázku: Pinterest.com