Tipy na nejlepší outfity s teniskami!

Pro většinu mužů je pohled na ženu v podpatcích okouzlující, ovšem pro ženy spíše utrpení. Co takto oslnit v té nejpohlednější obuvi. Jde to a dá se říct velmi snadno, protože správně vybrané tenisky působí skutečně stylově. Navíc přináším zaručené tipy možných kombinací.

.

Tenisky + kabát = styl

Chceš mít v módě napřed? Zkus minimalismus. Ze skříně vytáhni oversized kabát, basic triko, džíny a klidně o něco výraznější tenisky. Takto jednoduše složený outfit můžeš doplnit aktuálním trendem sponek. Můžeš vyzkoušet klasické sponky anebo obyčejné pinetky, které se do vlasů vkládají po více kusech.

Trend sponek na mně, moc jsem si ho oblíbila.

.

Tenisky + leopard = vyváženost

Leopardí vzor aktuálně frčí, avšak hůře se kombinuje a můžeš působit jako rádoby sexy dámička. Uvolněnost do tohoto vzoru přináší tenisky, ty dají všem jasně najevo, že to s leopardem nebereš až tak vážně.

.

Tenisky + šaty =

Bojíš se této kombinace? Není divu, ještě před pár lety by tento outfit byl plně zkritizován. Troufám si však tvrdit, že nyní je už brán jako vysoce módní a jinou části populace již alespoň tolerován. Zkus se podívat na obrázky níže, možná tě přesvědčí o tom, že šaty a tenisky k sobě patří.

.

Nosíš tenisky často?

.

Zdroj obrázků: Pinterest.com