Svetrová sezona je tady! Jsi připravena?

Počasí nám již dává jasně najevo, že podzim se s námi pomalu ale jistě loučí. Na scénu přichází ryzí zima, na kterou je právě ideální čas se stylově a zároveň teple připravit. Jak? Dámskými svetry nejnovějších trendů!

nepojmenovany-5

Kardigan

Kardigan je jeden z univerzálních kousků, které lze obléknout v podstatě na cokoliv a bude vypadat dobře. Nejvíce mu však sluší obyčejné triko nebo košile. Minimalismus je hitem, nech ho proniknout do tvého outfitu. Mezi nabídkou Mango oblečení je možno si vybrat mnoho povedených kousků.

kardigan

nepojmenovany-5

Rolák

Osobně roláky miluji, jsou vysoce elegantní a sexy. Skvěle doladí kabát, který nelze dopnout až ke krku, a to jak po stránce stylu tak i tepla. Volná verze roláku vypadá perfektně ke dlouhému kabátu a teniskám, naopak upnutá, kterou nabízí oblečení značky Medicine, nejlépe vynikne v kombinaci s upnutými riflemi a kozačkami.

rolak

nepojmenovany-5

Copánkový svetr

Mezi současným dámským oblečením lze najít i lehce retro kousky, jeden z nich je copánkový svetr. Jeho kombinování není snadnou záležitostí, jednoznačně mu však sluší hravé kousky. Například takové cigaretové kalhoty nad kotníky, kotníčkové boty s gumou a klobouk – myslím, že se jedná o naprosto dokonalý tip, jak tento hřejivý kousek kombinovat.

copánkový svetr

nepojmenovany-5

Pončo

Pončo se nejdříve po vzoru tradice nosilo převážně v indiánských vzorech, dnes už však existují i jednoduché (pro mě přijatelnější) kousky. Ať už zvolíš jakýkoliv styl, doplněk v podobě klobouku je téměř nezbytný.

ponco