Jsem v šoku z Avon novinek! – Testování řady Mark nebo True

V záři jsem se zúčastnila představení kosmetiky True nebo Mark. True řada je jemná a přirozená, Mark řada naopak hravá, výrazná a experimentující. Jsou to dva protiklady a je jen na Tobě, který si zamiluješ. Já přináším podrobnou recenzi, která Ti možná pomůže rozhodnout se.

 

AVON TRUE COLOR MAKEUP

Makeup má jednoduché, ale krásné balení. Měla jsem možnost otestovat odstín Nude, která je na mě o něco tmavší a příliš do laděný do žluta. Mám totiž typickou porcelánovou pleť. Odstínů je ale spoustu, určitě si vybereš. Produkt má super konzistenci a střední krycí schopnost. Osobně mi vydržel přes den zhruba 4 hodiny, takže putoval k mamince. Ta si ho však nemůže vynachválit a s výdrží nemá problém. Abych byla přesnější, já mám pleť smíšenou a mamča spíše sušší. Cena je 180,- Kč.

 

AVON MARK LIQUID LIP LACQUER SHINE/MATTE

Tyto rtěnky v prodeji zatím nejsou, ale máš se na co těšit! Dělají se jak v lesklém, tak i v matném provedením. V životě bych neřekla, že ještě někdy zatoužím po něčem, co se podobá lesku. Ovšem v tomto provedením je to úplně o něčem jiném. Lesklá rtěnka je na rtech příjemná, nelepí a drží. Dokonce jsem díky ní i začala mít ráda růžovou barvu na rtech. Ale abych nezanedbala ani matné provedení. Musím říct, že jsem nikdy předtím nevyzkoušela tak výrazně matnou rtěnku! Dělá fakt přepychové rty. Mimochodem výdrž je hodně slušná a na rtech je to samet. Toto si zkrátka nesmíš nechat ujít.

 

AVON MARK TVÁŘENKA

Uff, tato tvářenka, ačkoliv se zdá malinká, tak je velkolepá. Nepráší a krásně se roztírá do ztracena, není třeba se ani nějak více snažit. Mám odstín CANDY FLUSH, který je sladce růžový – pro blondýnky jako dělaný. Avon Mark tvářenka stojí 142,- Kč.

 

AVON NAIL STYLE STUDIO MARK, AVON TRUE COLOR

Mám laky v odstínu NAKED TRUTH a ROSE QUARTZ. Obě barvičky jsou moc vydařené. Zvláště se mi líbí třpytivá růžová, mám moc ráda zkrátka vše, co leskne. Laky mají kvalitní široký štětec, díky němuž se lak nanáší velmi snadno, dá se říct až dokonale. Stačí dvě tenké vrstvy ke slušnému krytí. Výdrž se pohybuje okolo 5 dnů. Cena 70,- Kč.

 

AVON MARK BIG & DARING VOLUME MASCARA, AVON TRUE WINGED OUT MASCARA

Řasenka z řady True (tedy řasenka v černé tubě) má uzoučký kartáček, který se dostane i na tu nejmenší řasu. Rozhodně se nemusíš bát slepení, řasy odděluje pěkně. Líčí se s ní dobře i spodní řasy. Konzistence je super. S produktem skutečně lze docílit i velmi přirozeného looku.

Dále tu mám řasenku Mark, která má naopak mohutný a ohnutý kartáček. Řasy dělá opravdu výrazné, ale moc pěkné. S dolními řasy je to při velikosti jejího kartáčku horší. Cena 115,- Kč na Notino.cz.

Myslím, že obě řasenky se povedly a stojí za doporučení.

 

AVON LOOSE PIGMENT EYESHADOW

Tohle je moc top produkt. Balení obsahuje sypké stíny, ke kterým se dostaneš přes otvor. Jsou nádherně pigmentované, třpytivé a perfektně, rychle, jednoduše se roztírají. Mám pouze fialový odstín, který bude určitě slušet brunetkám. Já zatoužila po hnědém, určitě si ho pořídím, protože cena je pouze 70 Kč!

 

Dále tu mám produkty, které jsem zatím netestovala, ale rozhodně stojí za povšimnutí. Mám tu rtěnku Mark v krásném vínovém odstínu, který je pro podzim jako dělaný. Pak hnědou rtěnku z řadu True a gel na obočí. Gel na obočí věřím, že může být super, ale pro mě je odstín DEEP BROWN moc intenzivní. Gel můžeš vyzkoušet za pouhých 60,- Kč!!