Slyšela jsi někdy o penězích, které nikdo nechce?

No a kdybych tehdy použila Tipli, tak by ta radost mohla být ještě větší! 😀

Slyšela jsi někdy o penězích, které nikdo nechce? Že je to blbost, kdo by nechtěl peníze? To máš pravdu, a právě proto bys měla pokračovat ve čtení tohoto článku.

Co Vám budu nalhávat, miluji nakupování, a to přes internet se stalo pro mě závislostí. Má kreditka občas pěkně naříká, a tak jsem se jí rozhodla trochu ulevit. Nedávno jsem narazila na cashbackový portál Tipli.cz. O co jde? Nakupuješ, a ještě k tomu dostaneš peníze zpátky. Ano, takto jednoduché to je!

Z českých e-shopů u mě jednoznačně vede Bibloo, který dokonce s tímto portálem spolupracuje. Mám možnost získat až 5 % z ceny dolů. Dále stojí za zmínku určitě AliExpress, kde je dokonce až 10% sleva! Chceš-li nakupovat se slevou, tak stačí na Tipli najít svůj obchod, prokliknout se do něj pomocí oranžového tlačítka a poté nakupuješ už zcela běžně. Peníze Ti potom přijdou na účet hned, nemusíš je sbírat do nějaké částky.

Máš možnost si obchody protřídit podle kategorií. Kde bych byla, kdyby neexistovala móda, díky které se můžu vyjádřit. Takže kategorie módy je pro mě jako stvořená, možná je tomu tak i u Tebe. Nicméně můžeš nakouknout i třeba do kategorie dovolených. Já se tam však dívat nemůžu, protože cestování miluji a je možné že bych tento článek dopisovala až někde u moře… No, ale abych se zase úplně nezasnila. Chci Ti ještě říct o Tipli magazínu, kde jsou denně nové články s radami, jak ušetřit při nákupech na internetu, různé tipy a inspirace. Zkrátka něco k počtení, a to já jako bloggerka oceňuji.