RIMMEL LONDON NOVINKY: Makeup & korektor Wake Me Up Anti-Fatigue, Super Gel laky na nehty, Oh My Gloss lesk na rty a dvoufázová rtěnka Provocalips

Rimmel London přichází s novinkami v podobě fixačního spreje, tekutého korektoru, vylepšeného make-upu a se zbrusu novými odstíny gelových laků a dlouhotrvajících rtěnek.

 

Makeup & korektor Wake Me Up Anti-Fatigue

Makeupy od Rimmel London jsou mi velcí oblíbenci, už tak trošku jsem tedy tušila, že ani tento mě nezklame. Wake Me Up by měl mít nyní dokonce ještě lepší složení, a to obohacené o vitamíny a ochranný faktor SPF 20. Makeup obsahuje perleť, která zanechává zářivý efekt, na mastnou pleť ho však nedoporučuji. Středně kryje, snadno se nanáší a drží dobře. Na výběr je ze šesti odstínů. Především chci pochválit svůj odstín, se kterým jsem měla možnost se nejvíce seznámit – 010 Light Porcelain, jedná se opravdu světlou barvu hodící se i pro největší bledulky. Následující odstín je dle mého názorů už lehce oranžový. Za 198,- Kč na Notino.cz.

Makeup Wake Me Up je středně krycí a jiné nedostatky než menší barevné nedokonalosti nekryje dostatečně, a proto k němu lze dokoupit pomocníka v podobě tekutého korektoru. Jeho krycí schopnost se hodí spíše na menší problémy s akné. Na kruhy pod očima je však ideální. Má příjemný pěnový aplikátor i konzistenci. Jednoznačně doporučuji korektor Rimmel Wake Me Up k makeupu přikoupit, k zakoupení za 109,- Kč.

 

Lesk na rty Oh My Gloss

Renovované lesky na rty od Rimmel London se nesou v přirozeném, a především v růžovém duchu. Jsou obohaceny o kokos, granátové jablko, olejová semínka habešské a japonské ředkve Daikon, takže toho není vůbec málo! Má konzistenci, jež je na rtech vlhká, nelepí však výrazně. Pigmentace je spíše nižší. Lze zakoupit od 129,- Kč.

 

Dlouhotrvající dvoufázová rtěnka Provocalips

V podstatě nenosím nic jiného než různé typy dlouhotrvajících rtěnek. Výdrž rtěnky je opravdu extrémní. Konzistence není ani trochu vysušující a obtiskující, je ovšem lepkavá. Rtěnka je bez použití lesku dokonale matná, s ním má nový rozměr, je voňavá a na rtech hebčí. Jeho výdrž je typická pro lesk –  krátkodobá, jinak to ani nejde. Mám odstín 310 Little Minx, který je spíše příležitostní než na běžné nošení. Vznikl ale i nový jemný odstín 110 Dare To Pink a ten je naprosto úchvatný! Určitě si ho pořídím také. Cena 199,- Kč.

 

Lak na nehty Super Gel

Laky od Rimmel London známe svou perfektní krycí schopností a výdrží se nyní rozrostly o další odstíny. Nově je k dostání sada na francouzskou manikúru. Tělový lak je dle mého názorů až moc krycí. Bílý lak na tvoření proužku má zúžený štěteček a pracuje se s ním velmi dobře. Cena za oba laky zhruba 250,- Kč.

 

Fixační sprej Insta Fix & Go

Zdroj obrázku fixačního spreje: bootyandbeautyblog.com

Tento fixační sprej je doporučeno od Rimmel London používat před i po nanesení make-upu. Já ho používám už nějakou dobu pouze místo báze, a i tak plní svou funkci parádně! Nelepí a na tváří není cítit. Cena zhruba 170,- Kč.