REVOLUCE V MYTÍ VLASŮ: L’Oreal pečující mycí krém + JAK OBSTÁLA NOVÁ ŘADA OD GARNIER Fructis Oil Repair Intense?

V dnešní recenzi se budu věnovat holkám, které mají barvené, poškozené či suché vlásky. Patříš mezi ně? Pak hurá do čtení.

 

Garnier Fructis Oil Repair Intense řada pro velmi suché a nezkrotné vlasy

Řada Fructis Oil Repair Intense je speciálně navržená pro velmi suché a nezkrotné vlasy, ve svém složení kombinuje bambucké máslo, 3 vyživující oleje: makadamiový, jojobový a mandlový a 3-glycerid. Složení vytváří okolo vlasového vlákna ochrannou bariéru, kde uchovává výživu na obnovu síly a pružnosti vlasů bez mastného efektu.

Celá sada intenzivně voní po bambuckém máslu. Šampon výrazně pění, skvěle vlasy čistí a dodává jim lehkost a lesk. Kondicionér péči pěkně uzavírá. Dočkáš se svěží pokožky i vlasů. Vůně se ve vlasech drží velmi dlouho. Mám ovšem vlasy opravdu výrazně suché a už jsem se setkala v tomto ohledu s lepším produktem Garnier. Šampon i kondicionér vyjde cca na 70,- Kč.

A protože na moje vlasy kondicionér a šampon nestačí je tu bezoplachová péče, která mé suché vlasy doladí. Používá se buď na mokré, nebo suché vlasy. Tímto produktem je opravdu třeba šetřit, jinak snadno docílíš slepeného efektu. Jakmile to, ale vychytáš, tento produkt si zamiluješ. Garnier Fructis Oil Repair Intense bezoplachová péče stojí 111,- Kč.

Nakonec tu mám masku na vlasy, která vlasy pěkně vyživí. Nechávám ji pro intenzivnější výsledek působit zhruba 30 minut. Maska stojí 111,- Kč na Notino.cz.

 

L’Oreal Paris Elseve mycí krém – pro poškozené a suché vlasy, pro barvené a suché vlasy, pro velmi suché vlasy

Nové mycí krémy určené pro suché vlasy jsou daleko šetrnější než klasické šampony. Nepění, což byl pro mě velký nezvyk, ale v konečném důsledku to ničemu nevadí. Kvalitně z vlasů odstraňují nečistoty bez podráždění vlasového vlákna. Krémová textura mění vlasy už v průběhu oplachování. Mé vlasy jsou snadno rozčesatelné a jemné. Není potřeba už žádný balzám ani bez oplachová péče. Moc doporučuji. Cena cca 130,- Kč.