Recenze/tip na dárek: Bezesporu nejvoňavější parťaci do sprchy

Která z nás by nemilovala dokonale vyváženou a zároveň výraznou vůni sprchových gelů? S přesvědčením tvrdím, že právě takové sprchové gely umí ukázkově značka Dermacol. Po jejich sprchových gelech, jsem myslela, že už je nemožné, aby existovalo něco voňavějšího, omyl! Tělový peeling od Dermacol (i když je to nepředstavitelné) je o level ještě něco výše.

 

Zvláčňující tělový peeling – Dermacol Ritual Stress Relief Body Scrub

Tělový peeling má výraznou fialovou barvu a hrubou konzistenci, která připomíná cukr. Má tak dokonalou vůni, že to slovy nelze popsat, a právě díky ní vůni je obrušování pokožky opravdový zážitek. O co více pokožka je po něm vitální, hebká, prokrvená a voní ještě dlouho po osprchování. Tento zázrak musí potěšit zkrátka opravdu každého. Tělový peeling na Notino.cz za 131 Kč.

nepojmenovany-2

 

Sprchový gel – Dermacol Aroma Ritual

Gel má hustou lehce zbarvenou konzistenci. Osobně mi nejvíce voní černá třešeň, poté irská káva a naposledy rozpustilý citron. Jak už jsem zmiňovala v úvodě, jedná se o sprchové gely s naprosto vyladěnými vůněmi a určitě jste poznali, že ze sprcháčů jsem zkrátka nadšená. Dárková kazeta je na Notino.cz za 150 Kč, k dostání je samozřejmě také na Dermacol.cz.

nepojmenovany-3

nepojmenovany-4

Sprchové gely lze zakoupit v dárkové kazetě.