Recenze třech exkluzivních novinek od Rimmel London!

Ahojte holky! Dnes mám pro vás nachystanou recenzi novinek od Rimmel London. Než se pro ně vydáte do drogerky, přečtete si můj upřímný názor.

 Voděodolný make-up Fresher skin

Voděodolný make-up Fresher skin s obsahem spf 15 slibuje přirozené líčení pro svěží vzhled bez lesku. Souhlasím, tvář je po jeho nanesení krásně sjednocená a skutečně přirozeně působící. Taktéž je matná celý den, pozor, ne však suchá jako u jiných make-upů, které slibuji zmatnění. V kelímku má gelovou konzistenci, která se při styku s pokožkou ihned promění v tekutou a velmi rychle schnoucí. Doporučuji ho tedy nanášet štětcem, v opačném případě se můžou na pleti vyskytnout fleky. Obsahuje látky, jako jsou minerální pudry (pro zmatnění), aloe, heřmánek a extrakty z mořských řas. Je k dostání v 6 odstínech, osobně k mému odstínu pleti nejvíce sedí odstín 100 Ivory. Cena 249 Kč.

 

Řasenka Scandaleyes reloaded

Řasenka Scandaleyes reloaded slibuje až 30 krát větší objem bez žmolků a mazání + odlíčení pomocí horké vody! Řasenka se skutečně nemaže ani nedrolí. Teplou vodou ji lze smýt pouze částečně, pod očima zůstanou černé šmouhy. Osobně řasenky od Rimmel London mám nejraději, avšak až poté co trochu jejich náplň vyschne. Opět se mi zdá příliš mokrá a řasy zbytečně slepuje, v samotném kartáčku vidím velký potenciál. Posuď sama, jak se ti líbí mé řasy, nalíčené novou řasenkou Scandaleyes reloaded. Cena je 189 Kč.

 

Magnif´ eyes all in one

Paletka 8 očních stínů Magnif´ eyes all in one obsahuje perleťové i matné stíny. Je k dostání ve třech odstínech Keep calm and wear gold (zlaté a měděné odstíny), London nudes calling (teplé červené tóny) a Grunge glamour (šedé a hnědé tóny). Já vlastním odstín London nudes calling, u kterého jsou první dva světlé stíny špatně pigmentované, ostatní tento problém nemají a jsou i velmi dobře roztíratelné. Perleťové odstíny jsou velmi výrazně třpytivé, krása! Celkově shrnuto, paletka se mi moc líbí a doporučuji ji. Cena 299 Kč.