Recenze sonického kartáčku na pleť: ETA 1352 90000 Fenité

Troufám si říct, že dnes mám pro tebe něco speciálního. Věřím totiž, že i ty si přeješ mít hezkou pleť a možná si někdy přemýšlela o věhlasném Foreu. Nemám sice pro tebe recenzi na Foreo, ale tip na jeho levnější variantu od značky Eta.

Existují dva typy sonických kartáčků. První typ má štětinky podobné kartáčku na zuby. Hlavice bývá většinou rotační a musí se měnit každé 3 měsíce. Zároveň se nedoporučuje používat víckrát jak 2x týdně, a to proto, že by se mohl narušit ochranný kožní film. Tyto informace mám ze spousty recenzí, avšak upozorním, že sama jsem nikdy kartáčkový sonický kartáček neměla.

Druhý typ kartáčku je se silikonovými štětinami, který je vhodný ke každodennímu používání, protože je šetrnější k pokožce a vhodný tedy i na citlivou a aknózní pleť. Další výhodou je větší hygieničnost a snadná údržba, jež spočívá v proplachu pod vlažnou vodou.

Než přejdu k samotné recenzi, tak bych ráda popsala funkce mého sonického kartáčku „ETA 1352 90000 Fenité“, jenž stál 999 Kč na Holime.cz. Kartáček má 3 režimy vibrující intenzity, takže se nemusíš bát, pokud jsi majitelka citlivé nebo velmi aknózní pleti. Nabíjí se 1 hodinu prostřednictvím USB kabelu. Je voděodolný, takže si ho klidně můžeš vzít do sprchy či bezpečně umýt pod vlažnou vodou. Super je i chytrý časovač, který po 20 vteřinách upozorní, že máš přejít k další oblasti na pleti. Kartáček se po 2 minutách sám vypne.

3 stupně intenzity

Už po prvním použití ETY 1352 90000 Fenité jsem byla mile překvapena, protože má pleť byla příjemně prokrvená a opravdu dokonale čistá. Navíc vibrace kartáčku zajištují skvělou masáž. Zároveň i díky ní se pak lépe vstřebává krém. Musím být upřímná, kartáček mám doma zhruba týden, což není moc dlouhá doba. Nicméně jsem stále z něho nadšená a opravdu už teď mám viditelně méně pupínků, což zní až neuvěřitelně, já vím. 😀 Přemýšlím, čím by to jiným mohlo být, ale asi mě nic jiného nenapadá. Poslední změnu v péči jsem totiž provedla před měsícem a začala používat Ricinový olej…

Zcela voděodolný.