RECENZE: Novinky Rimmel London– kolekce Rita Ora

 

Krásný nový den, dnes bych Ti ráda představila novinky od Rimmel London, kterým propůjčila jméno krásná Rita Ora. Rimmel London se řadí ke skvělým značkám, tak si určitě nenech ujít následující odstavce. 😊

 

RITA ORA GEL LAK, RITA ORA LAK NA NEHTY

Na Rimmel lacích mám ráda ploché širší štětečky, se kterými se pohodlně lakuje. Laky jsou hezky pigmentované, pro plné krytí stačí u všech barev 2 vrstvy. Pochválit musím i celkem rychlé schnutí. Co se týká výdrže, ta je velmi individuální, nicméně mi vydrží na nehtech zhruba 5 dnů. Na testování jsem měla gelové i klasické laky. Není v tom rozdíl, až na to že gel lak dokáže vytvořit zajímavější strukturu. Nehty jsou plastičtější, lesklejší a snadno se zamění se skutečnými gelovými nehty. Cena gel laku je 129,- Kč, klasický lak vyjde na 59,- Kč.

 

Zdroj obrázku: Notino.cz

TIP: Máš doma spoustu laků, které nejsou gelové? Zkus Rimmel London Super Gel Step 2. Jedná se o vrchní gelový lak, který dodá nehtům potřebnou šťávu. Nehty budou plastické, lesklé a vydrží déle! Naprosto miluji tento efekt. O co více, je to levnější, než chodit na gelové nehty do salonu a rychlejší než gelový lak do lampy. Rimmel London Super Gel Step 2 stojí109 Kč a to je super ne? 😊

 

RITA ORA RTĚNKA

Odstíny zleva: 002, 001, 003

Rtěnky od Rimmel London jsou skvělé, ne-li nejlepší z drogerie. Jsou příjemně, nevysušují a kryjí v první vrstvě. Výdrž je super, na to že se jedná o klasické krémovky – drží mi zhruba 6 hodin. Já dostala tři červené odstíny, které jsou nádherné úplně všechny. Pod odstínem 003 se skrývá vínová, svůdná barvička. Odstín 002 je tmavší červená a nakonec 001 je chladná, světlejší červená. Buď nadčasová, elegantní a sexy. Zkus tyto odstíny také, já na ně nedokážu dopustit. Cena rtěnky je 99,- Kč.

 

RITA ORA WONDER’FULL ŘASENKA

Wonder’full řasenka má být schopná zachytit řasy, o kterých ani nevíš, že je máš. Zní to lákavě, jak ale uspěla na mých řasách? Kartáček je plastový s plno drobnými štětinkami a řasy díky nim nejsou téměř vůbec slepené. Náplně nabírá velmi málo a rychle schne, takže se nedá vrstvit – je to řasenka, která zanechává přirozený vzhled řas. Já jsem holka, která má ráda výrazně řasy, takže nic úplně pro mě. Cena řasenky je okolo 179 Kč.

 

Jaký Tvůj nejoblíbenější produkt od Rimmel London?

Já jednoznačně vybrat nemohu, mám ráda jejich gel laky, rtěnky a makeupy. Momentálně avšak žádný makeup od Rimmel London nepoužívám, ačkoliv patří k mým nejoblíbenějším. Má pleť totiž naprosto každý makeup snese maximálně 2 měsíce a poté vyžaduje jiný. Pleť mám bohužel stále hodně rozbouřenou, tak snad se brzo ustálí, přece mi už jen není „náct“.