3 exkluzivní novinky od Maybelline

recenze maybelline

Upozorňuji, že v tomto článku bude hodně chvály, protože tyhle novinky se fakt povedly. Představím ti nové odstíny makeupu Maybelline Affinitone, dále ti přiblížím dokonale krycí korektor Maybelline Instant Anti Age Eraser a nové tužky na obočí s tenkým hrotem – Maybelline Brow Ultra Slim.  Nenech si tohle ujít, udělej si třeba nějaký čaj, kávu a přeji příjemné čtení. <3

 

Maybelline Affinitone  – hydratační makeup

Tento makeup je stálicí na trhu, nyní má však nové odstíny. To je pro mě překvapující, protože už tak Affinitone má mnoho odstínů. Nicméně je to důkaz, že zkrátka je opravdu velmi oblíbený. Konzistence je tekutá a pomalu zasychá. Krycí schopnost je střední a já osobně musím ještě použít trochu korektoru. Jde však dobře vrstvit. Makeup je lehoučký, pokožku neucpává a hydratuje ji. Mám mastnější pleť, a tak se začnu brzo lesknout. Přesto výběr odstínů a splynutí s pletí je takové plus, že mi to ani nevadí. Zkrátka pokud si tento makeup nikdy nezkusila, tak bys to měla změnit. Cena Maybelline Affinitone Make-up je zhruba 200 Kč.

Odstín 30 je opravdu výrazně tmavý. Odstín 17 myslím, že bych mohla nosit v létě, ale uvidíme. Je středně tmavý a má studený podtón. Teď mi sedí perfektně 02, která je dostatečně bledá se studeným podtónem.

 

Maybelline Instant Anti Age Eraser – tekutý korektor s houbičkovým aplikátorem

Jak může být korektor na kruhy tak úžasný? Tento korektor ihned zbavuje tmavých kruhů a zakryje i akné, i když na to není přímo vytvořený. Jeho krycí schopnost je úžasná a konzistence jemňoučká, která se krásně přizpůsobuje pleti. Houbičkový aplikátor je fajn, aplikace je extrémně rychlá. Jednu nevýhodu však má – cena je zhruba 200-250 Kč za 6,8 ml. Pro mě je to vyšší cena, mluvím však za studentky, které mají obrovskou spotřebu korektoru. 😊

 

Maybelline Brow Ultra Slim – automatická tužka na obočí

Já fakt nechci znít hloupě, že tady pochválím vše, ale když ono je vše vážně skvělé. Tužka mi dělá krásné obočí, a pokud se ti zdá tato chvála už podezřelá, tak se koukni na fotku. 😊 Tužkou dokážu nakreslit chloupky a vytvořit tak realistické obočí. Aplikace je rychlá a na druhé straně je navíc kartáček. Pigmentace je velmi výrazná a trvá po celý den. Odstínů je mnoho, možná vypadají hodně podobně, ale mají jiné podtóny. Pochválit musím úplně nejsvětlejší odstín, který značky častokrát neumí vytvořit a většinou je na pokožce neviditelný. Já ho sice nepoužívám, ale mamce opravdu moc sluší. Nenapadá mě žádné mínus. Tužku třeba pořídíš na Notino.cz za 118 Kč.

Tužku si můžeš zkusit v aplikaci Notino. Stáhnout si ji můžeš do mobilu, tabletu i PC.

 

Zaujala Tě nějaká novinka? Dej mi určitě do komentářů vědět. 😊