RECENZE: Mám růžové vlasy! (L’oreal Paris Colorista Washout)

Krásný den přeji, dnes tu pro Tebe mám recenzi vymývajících barev L’oreal Paris. Já se rozhodla pomocí nich si udělat svět růžovější. Tak co myslíš, bude můj konečný verdikt doporučení, či nikoliv?

Od 14 let se barvím z brunetky na blondýnu. Sedí mi to prostě více, když mám náhodou větší odrosty, najednou vypadám tak nějak sešle. Protože jsem takto brzo přišla na to, co mi sedne, tak mě v podstatě obešlo nějaké experimentování. Měnit odstíny blond ze studených na teplé není žádné velké vzrůšo. Ok, jednu dobu jsem se snažila i o šedou a nějakou dobu jsem ji i měla, ale nastal znovu čas na změnu. Proto jsem byla moc ráda, když mi přišlo plno vymývajících barev. Mám k tomu ještě to štěstí, že na mé ultra bílé vlasy musí chytnut prostě vše. Sice ne všechny barvy vyzkouším, ale dvě už mám řádně otestované.

Jako prvně jsem zkoušela modrý odstín, který má vydržet až 15 umytí! Já osobně říkám, že vydržel daleko více. Modrou jsem měla na vlasech 14 dnů a pak jsem ji už nutně potřebovala dolů. Vlasy jsem si proto jeden den myla opravdu neustále a nic. Pomohl mi až zmizík na barvy přímo od L’oréal. Ten jsem na vlasech měla 15 minut a skutečně modrá zmizela. Šla už vidět pouze, když jsem se opravdu detailně zaměřila. Zmizík mi určitě vlasy neponičil. Zkoušela jsem i pastelový růžový odstín na celou hlavu. Na hlavě jsem ho měla zhruba 15 minut. Při smývání jsou vlasy takové mastné, ale není třeba se snažit tuto mastnotu smývat. Barva už je zkratky pryč, vlasy jsou akorát hydratované. Takže rovnou zmíním důležitou věc, a to že barvy vlasy nevysušují. Růžova chytla krásně a sytá mi vydržela 1 umytí. Po druhém umytí, ale byla snad ještě hezčí – vyloženě baby pink. Po čtvrtém umytí už po růžové nezbylo nic, což mě dost mrzelo. Nicméně tento odstín na obalu uvádí, že je pouze na 5 umytí. Docela jsem si na ty růžové vlasy zvykla a nemohla jsem se jich nabažit, tak snad příště. Na mé velmi dlouhé vlasy jsem vypotřebovala celé balení, a to jsem nebarvila vše, byl to spíše takový hustý melír.

L’Oréal Paris Colorista Washout lze pořídit například na Notino.cz za 169 Kč, a to je myslím férová cena. Produkty jsou kvalitní, vlasy nevysušují, snadno se nanáší a u některých odstínů je výsledek opravdu dlouhotrvající.

Foto vlevo: vlasy před prvním umytí, foto vpravo: vlasy po prvním umytí!

Zářivé barvy se hodí pro kohokoliv, kdo si na to troufne. Čím zářivější, tím lepší. Růžová je v módě, ale rovněž mix odstínů barev. Pokud jsou barevné vlasy na Tebe příliš odvážné, zkus barevné konečky. Tak co, zkusíš to?

 

Značka L’oréal Paris mi poskytla tyto produkty. #sponsored