RECENZE: L’Oreal Paris True Match Minerals + L’Oreal Paris kabuki štetec

L’Oreal Paris True Match Minerals je minerální makeup, který obsahuje 95 % mořských minerálů. Minerální pigmenty zakrývají nedokonalosti bez ucpání pórů. Díky zinku a kaolínu se pokožka stává čistší. Mořské minerály zklidňují napětí a preventivně bojují proti ucpaným pórům. Díky tomuto makeup máme získat krásnou pleť s lehkým pocitem a bez vysychání, je tomu skutečně tak?

 

Co je to vlastně minerální makeup?

Do minerálního makeupu se přidávají látky, které pochází přímo ze země. Minerální makeup tak představuje alternativu k většině běžných make-upů.

 

 

K dostání je šest odstínů:

  • 1C Rose Ivory – velmi světlá varianta pro kůži s růžovým podtónem
  • 2C Rose Vanilla – také světlý tón, který bude slušet pleti s růžovým nebo neutrálním tónem
  • 3N Cream Beige – pro lehkou až středně světlou pleť
  • 4W Golden Natural – odstín vhodný pro střední pleťové tóny s teplým podtónem
  • 5W Golden Caramel –vhodnější pro tmavší typy pleti
  • Transparentní varianta

 

Mé dojmy:

Obal produktu vypadá dle mého názoru luxusně. Nachází se v něm 10 g pudru, který je zakrytý síťkou, tak aby se všude neprášil. Dostanete se k němu buď kabuki štětcem od L’Oréal (který si přikoupíte), nebo jakýmkoliv jiným. Já k pudru mám i štětec přímo od L’Oréal a musím říct, že je super. Je hustý, jemný a ráda s ním roztírám do ztracena třeba i tvářenku. Pudr nanáším krouživými pohyby a pracuji se dvěma vrstvami. Aplikace je opravdu rychlovka. Krycí schopnost je nízká, načervenalost se zmírní stejně jako nedostatky, nicméně oba jevy stále vidět jsou. Po použití je pleť matná, určitě ne však vysušená. Efekt vydrží zhruba 8 hodin. Pro slečny, které mají krásnou pleť a mají rády přirozenost, bude tento produkt poklad. Pudrový makeup je k dostání na Notino.cz za 285- Kč, štětec na sypký pudr L’Oreal Paris True Match Minerals zakoupíš za 279,- Kč.

 

 

Co říkáš na minerální pudry Ty? Používáš/nepoužíváš?