Recenze: Diskutovaná novinka v drogerii – makeup Dermacol Noblesse Fusion + oceněný transparentní pudr Dermacol

Dnes zhodnotím diskutovaný nový makeup Dermacol Noblesse Fusion společně s oceněným transparentním pudrem taktéž od Dermacol – jak asi dopadnou?

 

Tekutý makeup Dermacol Noblesse Fusion

  • TYP POKOŽKY: Pro všechny typy pleti.
  • BENEFITY: Avokádový olej, vitamin E, OF 10
  • KRYCÍ SCHOPNOST: Střední.

 

Co sliboval?

Zmatňující make-up barevně sjednocuje a retušuje nedokonalosti Vaší pleti. Je velice lehký díky své tekuté textuře, která se pohodlně nanáší kapátkovým aplikátorem. Pleti dodává sametový, bezchybný vzhled a hebkost, která vydrží po celý den.

 

Co dodržel?

Makeup je k dostání ve čtyřech odstínech, což není moc, na druhou stranu se barvičky velmi dobře přizpůsobují tónu pleti. Není to tedy žádnou překážkou. Mám odstín Nude a Sand, první odstín je příjemně bledý, druhý už poměrně tmavý. Textura je tak lehká a přímo hladí pleť! Konzistence značně vodová. Makeup je hydratační a výdrž nejspíše právě kvůli této vlastnosti slabší. Je nutné však říct, že poslední dobou mám sklony k mastnější pleti. Krycí schopnost popisují jako střední až vyšší, pleť skutečně jakoby vyretušuje a zároveň přepudruje. Strašně moc se mi líbí balení s kapátkem a také vůně – dokonalost. Cena 429,- Kč.

 

Transparentní fixační pudr Invisible k dostání na Notino.cz

  • TYP POKOŽKY: Pro všechny typy pleti.
  • BENEFITY: Hypoalergenní, bez parfemace, dotekuodolný.
  • KRYCÍ SCHOPNOST: Transparentní, nezmění barvu vašeho make-upu.
  • OCENĚNÍ: Asociace vizážistů a stylistů ČR zvolila tento produkt výrobkem roku 2007!

 

Co sliboval?

Lehký transparentní pudr s obsahem vzácných pigmentů pro dosažení sametového vzhledu pleti zafixuje make-up a zabraňuje vzniku mastného pocitu během dne. Pleť po nanesení působí pěstěnějším dojmem a make-up je chráněn proti doteku. Součástí každého pudru je labutěnka pro jednoduchou a rychlou aplikaci.

 

Co dodržel?

Co říct, ocenění asociace vizážistů a stylistů toho prozradí mnoho. Zmatnění pleti pudr zvládá bravurně! Matný efekt zůstává opravdu dlouho a fixace je taktéž slušná. Musím pochválit to, že není vůbec prášivý. Pudr je k dostání ve dvou odstínech, není to tedy jeden z transparentních pudrů, který je bílý a v konečném důsledku zesvětluje barvu makeupu. Odstín, který vlastním (Light) je béžový. Součástí balení je dokonalá labutěnka, která výrazně zlepšuje dojem z líčení. Cena transparentního pudru Dermacol Invisible je 210,- Kč.