RECENZE: Dermacol novinky, kterým bys zkrátka měla věnovat pozornost

Dermacol mě moc baví, chrlí neustále jednu novinku za druhou. A já si tentokrát posvítím na pudrové perly, matné rtěnky a řasenku. Nechci předbíhat, ale je to něco, čemu bys opravdu měla věnovat pozornost.

 

Dermacol matné rtěnky Pretty

Tak já rovnou začnu svým absolutně největším favoritem, a to jsou tyto matné rtěnky! Obal je naprosto něco jiného a já se ho nemůžu nabažit (a to už nějaký ten den tyto rtěnky používám). Rtěnka se otevírá tak, že zespodu jednoduše kliknete a ona „vyskočí“. Tohle se moc povedlo. Dostala jsem pět odstínů, s tím že určitě největší radost mi udělala 06. Já na růžovky prostě jsem. Ostatní odstíny mi ale také padnou, až tedy na odstín 11, který zkrátka pro mě stvořen nebyl. Rtěnky mají výrazný matný efekt i přesto vůbec nevysušují. Jsou opravdu moc příjemné. Ztrácí se rovnoměrně a celkem důstojně zvládnou oběd. Osobně mi vydrží na rtech zhruba 7 hodin. Nechci jen chválit, ale u této rtěnky to nejde jinak. Vyzkoušej a pochopíš. 😊 Cena jedné rtěnky je 169 Kč.

 

Dermacol pudrové perly Illuminating beauty pearls

Nějaké pudrové perly jsem již párkrát měla, ale vždy to dopadlo velmi špatně. Absolutně žádná pigmentace, suchá konzistence a prášení. Mně, když přišla tato novinka, rovnou jsem automaticky dřela o kuličky, abych něco z nich dostala. Poté jsem aplikovala na tvář a trochu jsem se zděsila, měla jsem na líčku šíleně růžové kolečko. Tím bych chtěla říct, že tyto perly jsou opravdu něco jiného, a hlavně krásně pigmentované! Není třeba dát všechnu energii do aplikace, uff. 😀

Perly lze sehnat i rozjasňující a bronzové. Já, jak asi už tušíte, mám tvářenkové. Balení je papírové doplněné labutěnkou. Labutěnku na nanášení nepoužívám, pouze k případnému rozetření. Je to ale roztomilý detail. Cena je 229 Kč.

 

Dermacol řasenka Ilusión

 

Tuto řasenku teď používám neustále. Jedná se o řasenku, která má mokrou konzistenci. Ne že by slepovala, spíše můžete naopak neustále vrstvit a řasy různě tvarovat. Má mít přilnavou krémovou texturu na bázi vosků, která má obalit řasy a nevytvářet žmolky. S tím tedy souhlasím. Její předností je odolnost proti rozmazávání.  Cena je 149 Kč.

 

(zdroj obrázku: Notino.cz)

Že Dermacol do teď neměl žádnou řadu pro muže? Tak teď je vše jinak! Můžu prozradit, že doma již nějaké novinky z této řady mám a přítel pečlivě testuje. Takže brzo se můžeš těšit na výstup. Testujeme například vodu po holení DERMACOL Men Agent Gentleman Touch, první dojem je velmi dobrý a určitě touto koupi nikdo nešlápne vedle. Je velmi šetrná a úžasně voní. Někdo ji dokonce přirovnává k parfemu Hugo Boss – Bottled, to nedokážu říct, nicméně je pravda, že zkrátka voní jako luxusní parfém. Vodu po holení můžeš zakoupit nově na Notino.cz za 159 Kč.