Recenze: Biosil Plus

Biosil Plus je vyhlášený doplněk stravy, který slibuje krásné vlasy, nehty a pleť pouze za 60 Kč! Nevěříš řečem na obalu? Biosil jsem za tebe testovala 4 měsíce a právě teď se s tebou podělím o své poznatky –  nepřestávej číst:).

 

Užívání:

Balení obsahuje 60 tablet s tím, že doporučená dávka je pouze jedna tabletka denně. Za 60 Kč tedy dostaneš balení, které ti vydrží 2 měsíce. Po dobrání balení bys sis měla dát pauzu měsíc a poté opět pokračovat v užívání.

 

Výsledky po 4 měsících užívání:

  • Pleť: Má pleť si vede dobře i bez Biosilu, žádné výrazné změny jsem tedy nezpozorovala. Věřím, ale že slečnám s problematickou pleti Biosil změnu dokáže zajistit.
  • Nehty: Jak nejspíš víš, mám gelové nehty, tudíž o tento poznatek je má recenze ochuzena. Jediného čeho jsem si mohla všimnout, je výrazně rychlejší růstu, což zrovna u gelových nehtů není největší výhodou. Na internetu jsem se ovšem dočetla velmi kladných ohlasů, a to už po pár týdnech.
  • Vlasy: Vlasy mi rostou daleko rychleji a dokonce i do takové délky, do které předtím nebyly schopné narůst. Méně padají a jsou zdravější. K té kvalitě vlasů ovšem nejspíše dopomohla i výměna barvy za šetrnější. Biosil Plus má účinek na vlasy zhruba po jednom balení… Tohle jsou důvody proč Biosil doporučuji a budu pokračovat v jeho pravidelném užívání.

zkušenost biosil plus

 

Máš/nemáš zkušenost s Biosilem? Popřípadě jakou?