Recenze: Avon novinky 2016 – ty nesmíš přehlédnout!

Nedávno mi dorazil balíček od Avonu, na jehož testování jsem se moc těšila! Testování proběhlo velmi pečlivě a já po pár týdnech přináším své poznatky a doporučení.

 

Avon – Lehký pleťový olej

Tento pleťový olej mě velmi překvapil – rychle se vstřebává, je příjemný a během chvilky dodá pleti pořádnou dávku hydratace. Klasický krém mi přijde pro dlouhotrvající hydrataci sice lepší, ovšem pro rychlou úlevu je tento olej perfektní, či dokonce přímo nutností. Cena od 120 Kč.
avon olej na obličej

 

Avon – Krémová růž a rozjasňovač 2 v 1

S tvářenkou se snadno pracuje, nedělá fleky a působí velmi přirozeně. Dle mého názoru lze s ní vytvořit daleko jemnějšího a slušivějšího konturování než s pudrovou variantou. Výdrž tvářenky je dobrá… Doporučuji. Cena okolo 280 Kč.

krémová tvářenka avon

 

Avon – Sprej na vlasy s UV filtrem

Přípravek se nanáší na vlhké vlasy a slibuje hydrataci, výživu a především ochranu před slunečním zářením. Testování tohoto spreje bude nejspíše potřebovat více času i přesto se jedná o zajímavý produkt, který se na léto určitě hodí.

avon sprej na ochranu vlasů

 

Avon – Krémové stíny

Balení je skleněné s užším hrdlem, do kterého se hůře dostává s delšími nehty. Konzistence je sušší a stíny se během dne dostávají do vrásek. Na druhou stranu se jedná o dlouhotrvající a pigmentované stíny, které svou funkci plní skvěle. Mám krásné odstíny, a to Liquid Gold + Azure Waters. Cena se pohybuje okolo 160 Kč.

avon krémové stíny

 

Avon Nutra Effects – Zjemňujícící hydratační krém na obličej, ruce a tělo + tělové mléko

Avon přišel s novinkami, které slibují hydrataci. Mezi ně patří krém, který lze nanášet jak na obličej, tak i na ruce a tělo. Jako v první řadě musím velmi pochválit výraznou hydrataci, poměrně rychlé vsáknutí, žádný ulepený pocit a jemnou vůni, která mě osobně doslova okouzlila.

Dále Avon nově nabízí tělové mléko s řidší konzistenci, která je ovšem výhodou = snadnější a rychlejší roztírání. Ostatní vlastnosti se v podstatě neliší od krému, o kterém se zmiňuji výše. Tělové mléko Nutra Effect patří mezi nejlepší, které jsem kdy vyzkoušela.

avon hydratační krémy