Přírodní vlasová kosmetika a má zkušenost

Máš ráda přírodní vlasovou kosmetiku? Jestli ano, tak jsi na správném místě, protože právě zde ti sdělím své dojmy z novinek od Garnier, které mají lahvičky naplněné přírodou.

Garnier Botanic Therapy je řada, která již na trhu měla své zástupce. Například zástupce „Coco Milk & Macadamia“ pro suché a hrubé vlasy již byl mnou testovaný a byla jsem velmi spokojená. Je dokonce i v kosmetické sadě za 187 Kč na Notino.cz. Já tyto kosmetické dárky občas kupuji jako takové doplnění celkového obdarování mých milých. 😊

.

Cítíš závazek ke starostlivosti o své vlasy a zároveň k životnímu prostředí? Zkus řadu Garniner Botanic Therapy Ginger Recovery, která je určená pro mdlé a jemné vlasy. Složení je z 98 % přírodního původu, zbylé 2 % zaručují senzorické vlastnosti mléka a optimální stabilitu. Obaly produktů jsou 100 % recyklovatelné a z 50 % z recyklovaného plastu. Bio kořen zázvoru je zodpovědně získaný z Indie, akátový med z Maďarska.

 

To je asi úplně poprvé v mém životě, kdy už po samotném otevření šamponu jsem ucítila velmi silnou a krásnou vůní. Nanášení šamponu je zážitkem, protože ta vůně je prostě něco neskutečného. Šampon dobře pění a všechny produkty mají ideálně hustou konzistenci. Vlasy jsou po nich nejen voňavé, ale také vyživené. Musím však říct, že o něco více mi vyhovuje Garnier Fructis Banana Hair Food, která je také přírodní. Mám pocit, že mi dokáže vlasy o něco více vyživit. Avšak to je něco tak velmi individuálního, že se prostě nemůžeš řídit mnou a nejlépe uděláš, pokud vyzkoušíš obě řady. Krok vedle určitě neuděláš, obecně obě tyto řady jsou velmi dobré. 😊 Cena šamponu je 80 Kč (400 ml), kondicionér stojí 60 Kč (200 ml) a maska 147 Kč (300 ml) na Notino.cz.

 

Šampony mají vůni medu a zázvoru, což mi připomíná tento výborný med s citronovou šťávou a zázvorem k zakoupení na honeymix.cz. Já musím i zmínit tento bylinný aromatizovaný čaj, protože mě fascinoval v tom, že krátce po zalití je fialový, to je tak krásné! Pokud myslíš, že něčím takovým bys také mohla být fascinovaná, tak seženeš ho na gresik.cz. 😀

 

____

Pár slov ke zmiňované Garnier Fructis Banana Hair Food: Garnier řadu Hair Food rozšířil o šampony a kondicionéry. Vzhledem k mým suchým vlasům padl výběr na banánovou péči. Všechny tři produkty opravdu překrásně voní a mám je chuť sníst. I doma je vyzkoušeli ostatní a byli překvapení, jak nádherně vonící šampony mám. Produkty používám cca měsíc a půl a stále jsem spokojená. Já mám velmi dlouhé vlasy, které mají tendenci se po umytí řádně zacuchat. Nicméně po použití těchto produktů se mé vlasy snadno rozčesávají. Kondicionér i šampon stojí 139 Kč.

Vlastně jedinou výtku mám k masce, její konzistence je řidší a dle návodu se může použít i jako bezoplachová péče. V tomto případě si myslím, že jsou lepší přípravky ve spreji, i když ani to samozřejmě není pravidlo. Krém totiž na mých vlasech zůstává na povrchu. Nezbývá nic jiného, než masku používat jako masku a jako bezoplachovou péči pouze na nejvíce vysušené konečky. Jóó a to nejdůležitější je, že masku stačí na vlasech nechat pouze 3 minuty. Maxi maska stojí cca 170 Kč.

Sponzorováno