Představení Snapscary – řasenky, která se odličuje vodou!

Ahojte holky!

Jsem moc ráda, že vás takto konečně můžu opět přivítat. Předposlední semestr mám úspěšně za sebou, stal mě ale plno nervů, což šlo vidět i na mé aktivitě na blogu. Nicméně ten pravý horor přijde teprve až za chvíli. Státnice a poslední semestr – to jde nějak dohromady? Bohužel u nás je to tak, že ty nejhorší předměty nám nechali až na konec. Možná je to nějaká zkouška nervů, když studuji tu psychologií, jinak si to nedokážu vysvětlit. 😀

Kosmetických akcí se teď sešlo více, ale nejvíce mi vyhovoval termín, kdy se představovala Maybelline Snapscara a jsem moc ráda, že výběr padl právě na tuto sešlost. Představení se konalo v hotelu MEET ME 23, který vypadal úchvatně. Představení a prezentace řasenky byla od holek velmi charismatická, vtipná, uvolněná navíc i velmi lákavá. Moc jsem se těšila až řasenku vyzkouším na vlastní kůži řasy. Řasenka má být rychle nalíčená a má jít snadno odlíčit, a to jen teplou vodou a mechanickým pohybem! Pozor, ale zároveň jí nevadí vlhkost, rozhodně vám neudělá bez mechanického pohybu šmouhy. Co vám budu povídat, konečně řasenka, která mě zvedla ze židle. Konečně něco nového.

A jak je to s odlíčením doopravdy?

Hned na druhý den jsem byla objednána k optometristce pouze na přeměření zraku. Vždy jsem chtěla kontaktní čočky, ale nebyly mi doporučené kvůli specifické vadě. Nicméně má nová optometristka došla k jinému názoru a čočky mi umožnila… Nojo, jenže já byla namalovaná a pro první nandávání čoček to není vůbec ideální. Nicméně řasenka šla skvěle dolů a bez jakýkoliv šmouh! Opravdu úplně s přehledem jsem ji odlíčila pouze vodou a mechanickým pohybem. I paní optometristka vypadala překvapeně, čekala že šmouhy od řasenky budou všude. Mimochodem řasenka je i dokonce vhodná pro nositelky kontaktních čoček, což mě teď nově zajímá. Brýle chci nosit totiž už jenom příležitostně a bez nich už to bohužel nejde, grrr….Z počátku mi brýle vůbec nevadily a ráda jsem je nosila. Poslední dobou je ale už nemůžu vystát, zvolila jsem zřejmě chvilkový tvar – kočičí oči. Navíc je mám pekelně těžké, už bych takovou chybu neudělala.

snapscara kartacek

snapscara kartacek

Řasy jsou nalíčené velmi rychle i díky skvělému přírodními kartáčku, který je ohnutý. Tento tvar já velmi oceňuji, mám přirozeně velmi rovné řasy a bez elektronické kulmy to zkrátka kolikrát nejde. Nicméně tato řasenka mi dokonce nahradí i kulmu. Trvá to o něco déle, ale lze docílit perfektně natočených řas. Mimochodem řasenku už začalo prodávat Notino za 179 Kč.

Karin Petrekova

Outfit byl hoooodně jednoduchý a myslím že jsem i působila strhaným dojmem. Makeup jsem totiž měla hotový od rána a z práce jsem sedla přímo do vlaku, kde jsem strávila 4 hodiny. 😀

snapscara recenze

snapscara recenze

maybelline

maybelline

Maybelline má daleko více novinek než jen Snapscaru. Všechny vypadají lákavě.

Něco na občerstvení.

Představení řasenky bylo moc pěkně připravené a zaujalo na 100 %.