OUTFIT – Zase ta moje černá

Ahojte holky, začal nám podzim a s ním i moje oblíbená móda plná kožíšků, kabatů, kozaček… Na podzim jsem se těšila, respektive na přelomu se vždy těším na další období. Mám ráda změnu a každé období má v sobě něco výjimečného.

Jak už asi víte, studuji 5. ročník psycholožky na Masarykově univerzitě a samozřejmě i této univerzity se týká distanční výuka. Rozhodla jsem se tedy Brno opustit a dostudovat z domu. Brno mi však chybí, navíc by se tento outfit hodil spíše do města a ne tady ke mně na vesnici. Tak snad odpustíte, že moc nekoresponduje s okolím. 😀

Na sobě mám kožísek z Pepca za 250 Kč, mimochodem za tu cenu ho mám i v hnědé barvě. Za zmínku stojí také mé nové boty z Tamaris, protože mají vepředu skrytou vyvýšenou plaformu, která je neskutečně měkoučká a zajisťuje menší sklon podpatku. Nakonec zmíním to nejlepší, punc luxusu tomuto outfitu dodávají mé nové hodinky Karl Lagerfeld, které bych si bez Zalando Lounge asi pořídit nechtěla. Ptáš se proč? Protože mám ráda značkové hodinky, kabelky, šperky, ale nemám ráda zbytečně utrácení. Zalando Lounge však zboží prodává za outletové ceny, což je pro mě ideální kompromis. Hodinky Karl Lagerfeld mě vyšly na 1 999 Kč, což je k úrovni této značky skvělé. Ale třeba minule jsem si zde pořídila kabelku Aldo za 350 Kč, takže lze na Zalando Lounge nakoupit i daleko levněji a nemusíš utratit ani 500 Kč.

Červenou rtěnku vždy jedině dlouhotrvající od Dermacol 16H Lip Colour.

16H Lip Colour jsem začala požívat na střední (to je cca 7 let), co je ale důležité, že jsem stále nenašla jinou takto extrémně dlouhotrvající rtěnku. Neobtiskuje se ani trošku, vydrží i pořádně jídlo a na odlíčení je potřeba odličovač s olejem. Z mých zkušeností vydrží i déle jak 16 hodin! Rtěnka na rtech jde cítit a také je k sobě lepí. Nicméně musím říct, že jsou to všechno lehké náznaky, které dojem z celkové rtěnky nekazí. Na druhé straně je i krásně vonící balzám a ten dokáže rty opravdu pohladit. Můžeš si tedy vybrat, jestli chceš rty matné, nebo lesklé. Já moc tento balzám nepoužívám, jsem totiž blázen do matných rtů. Rtěnku můžeš zakoupit třeba na Notino.cz od 184 Kč.

Častokrát se mě okolí ptá, zda mám brýle pouze na ozdobu. Usuzuji tedy, že mé dioptrické brýle vypadají dobře, teda snad! 😀 Brýle mám z Muscat za 2 799 Kč i se sklíčky, takže za opravdu velmi nízkou cenu. Mám je asi zhruba rok a stále jsou krásné, ale velmi často se uvolňují součástky a je třeba častější údržba. Takže možná takový malý tip s drobným upozorněním. 😊

kabelka – Michael Kors

hodinky – Karl Lagerfeld

brýle – Muscat

boty – Tamaris

kraťasy – Reserved

rolák – Zara

vesta – Pepco

pásek – AliExpress