OUTFIT – Black & White

Vítám tě po delší době u dalšího outfitu! Za tu dobu se nám počasí změnilo a nastalo léto, to znamená čas šněrovacích sandálek, které já osobně bezhlavě miluji. Na sobě mám nové bílé kalhoty (jsou snad mimochodem vůbec mé první) společně s oblíbeným crop topem. Nic extra vynalézavého, ale tento outfit má tak nějak v sobě všechny kousky, které mám moc ráda.

Co se týče mého vysokoškolského života, tak větší část zkoušek mám již úspěšně za sebou, ještě mě jich pár ale čeká… Kdo má taky ještě nějaké zkoušky, tak přeji hodně štěstí! 🙂

PS: Na sobě mám i nový kousek v podobě kabelky Noire! Kabelka Noire nese na přední straně pětimístný unikátní kód. Každá majitelka Noire se může pod unikátním kódem zaregistrovat do stejnojmenné aplikace. Má tedy jistotu ochrany pravosti značky. Propojení kabelky a profilu v aplikaci znemožňuje její padělání. Noire rovněž otevírá nové možnosti, jak se podělit o svůj styl a inspirovat ostatní. Mimo jiné musím říct, že přišla v naprosto luxusní krabičce, kde byl i pytlík na pozdější uschovávání. Kabelka je opravdu velmi kvalitní, uvnitř je 5 kapes včetně speciálního pouzdra na tablet. Strašně moc jsem si ji oblíbila. Pokud tě taký okouzlila, využij můj promokód na slevu 10 %, který zní KarinPetřeková.

 

boty – Časnaboty.cz

kalhoty – Stradivarius

sako – Mohito

crop top – AliExpress

kabelka – NoireFashion.com

sluneční brýle – Gate

chokers – Stradivarius