Oblečení, které na léto 2016 rozhodně potřebuješ

Letní trendy 2016 - Karin Petřeková

Léto s sebou nepřineslo jenom dobrou náladu, prázdniny a sluníčko, ale také plno nových must have kousků, které by bylo škoda nechat si ujít! Mě osobně okouzlily, a proto bych ti je ráda představila.

 

Odhalená ramena

Halenky s odhalenými rameny jsou táák romantické, sexy a zároveň trendy. Skvěle vypadají ve střihu crop topu – pár takových kousků jsem zahlédla v Bershce za super ceny.

odhalená ramena

top s odhalenými rameny

Bershka – 199 Kč

Kulaté, kulaté, kulaté

Kulaté brýle jsou aktuálně kouskem, který by tě rozhodně neměl nechat chladnou a je jedno jestli jsou retro, zrcadlové či spíše ve stylu kočičích očí.

kulaté brýle

kulaté brýle

H&M – 249 Kč

Palazzo kalhoty

Necítíš se dobře v kratších délkách? Preferuješ elegantní styl? Potom ve tvém šatníku nejspíše jsou, nebo brzy přibydou tak zvané palazzo kalhoty. Jedná se o široké kalhoty s vysokým pasem, které vypadají nejlépe s čistou, lehkou halenkou doplněnou o masivní náhrdelník.

palazzo kalhoty

široké kalhoty

H&M – 1 299 Kč

 

Bralet

Tento trendy kousek v sobě ukrývá trochu retra a trochu z dámského negližé. Bralet není zrovna snadno kombinovatelný, ovšem existuje pár osvědčených kombinací, s kterými nelze šlápnout vedle. Například kombinace vysokých šortek, kimona a páskových sandálků – dokonalost! Bralet vypadá také skvěle s maxi sukní, se šortkami s laclem a v kombinaci se sakem. Lze ho využít také pod průhlednými topy.

bralet

bralet

H&M – 399 Kč