Recenze novinek od Rimmel London & Kate Moss – jsem nadšená!

Rimmel London a Kate Moss letos slaví 15 let spolu! Já se přidala k oslavě s novou zlatou kolekcí rtěnek doplněnou o nové odstíny laků na nehty Super Gel a parádními konturovacími tužkami. Zúčastni se také!

 

rimmel london kate moss

Rtěnka – Lasting Finish by Kate

Rtěnky Rimmel London & Kate Moss patří k mým topkám a ani teď tomu není jinak! Nové barvičky jsou táák překrásné… Osobně jsem neodolala odstínu Muser Red, který evokuje nenucenou eleganci a dokonalému Boho Nude (teplý karamelový odstín). Hydratace a krytí je na jedničku, výdrž je bombová! Cena: 129 Kč

 

Tužka na rty – Exaggerate

K novým rtěnkám se skvěle hodí konturovací tužky Exaggerate. Jejich kvalita se řadí k těm lepším – nerozpijí se, linka je přesně definovaná a dlouhotrvající. Já občas tyto tužky používám místo rtěnek, vnikne krásná dlouhotrvající a matná rtěnka. Cena: 100 Kč.

Rimmel london recenze

 

Lak na nehty – Super Gel

Nedávno jsem tyto laky velmi chválila, můj názor se nezměnil. Ovšem jsou tu 3 nové odstíny, které stojí určitě za povšimnutí. Já vlastním jeden z nich, a to Rock N Sparkle – perleťovou rudou. Výdrž je vysoká, ale mě stejně nejvíce oslnil lesk a luxusní vzhled nehtíků podobný k těm gelovým. Lakuje se ve dvou fázích a dvěma laky, prvně barvička a poté Top Coat. Cena sady je 169 Kč.

recenze rimmel london super gel

 

Řasenka – Rimmel Wonder’Full Volume Colourist

O této řasence jsem již psala, ovšem nyní má ještě černější složení! Wonder’Full řasenka je unikátní v tom, že obsahuje semipermanetní tónovací složení, které pozvolně barví přirozené řasy, již po 2 týdnech pravidelného používání jsou řasy tmavší. Je to skutečně tak, navíc řasenka dělá opravdu krásné řasy díky super kartáčku, který dosáhne na sebemenší řasu. Řadím ji k těm lepším řasenkám, které bych doporučila i své kamarádce. Doporučená cena je 229 Kč.

rimmel london wonder'full colourist řasenka