Novinky od Maybelline!

Krásnou neděli! Právě sedím zamuchlaná v dece a píšu pro Tebe poznatky těch nejnovějších produktů od skvělé značky Maybelline. Mezi těmito novinkami mám jednoho žhavého oblíbence, kterého bys měla mít doma také, o jaký produkt jde? Nepřestávej číst a vše se dozvíš.

Maybelline FaceStudio prime – ochranná podkladová báze pod make-up

Maybelline přišel s podkladovou bázi, která obsahuje ochranný faktor 30. Pleť má mimo jiné také vyhladit a zaručit delší výdrž makeupu. Myslím si, že bych daleko více tuto bázi využila v létě, nicméně i sluníčko na horách opaluje. Báze příjemně a jemně voní. Je lehce roztíratelná, ale o něco déle se vsakuje. Obsahuje perleť, což oceňuji. Cena je 209 Kč na Notino.cz.

 

Maybelline Hyper Precise – oční linky v peru

Dále tu mám voděodolné linky v peru s tenkým hrotem. Musím říct, že jsem na linky ve fixu veeelmi skeptická. Tímto se linkám omlouvám, jedná se totiž o světlou výjimku na trhu. Díky nim jsem dokázala vytvořit nádhernou linku i po hodně dlouhé době, kdy jsem vyšla z cviku. Hrot je výborný a výdrž fantastická. Drží zkrátka jako přibyté. Tak nějak tuším, že Maybelline Hyper Precise oční linky potřebuješ taky. Tohle je můj žhavý oblíbenec, o kterém jsem psala v úvodu. Cena 155 Kč.

Tip: Při líčení bys měla dbát i na tvar oka. Pokud máš oči blízko u sebe, nezačínej linku hned u vnitřního koutku oka. U svěšených koutků linky nedotahuj až k vnějšímu kraji a směřuj je více nahoru, vyhneš se efektu smutných očí.

Aplikace linek jde nejsnadněji, když si ruku opřeš o stůl. Dej si pozor na zavírání očí anebo natahování víčka směrem k obočí. Naopak můžeš natáhnout víčka do stran a hlavu mít mírně zakloněnou.

 

Maybelline Super Stay Matte Ink Unnude

Nová kolekce matných rtěnek s originálním aplikátorem ve tvaru kapky přináší opět nové odstíny. Na rtech jsou trošku cítit, respektive rty jsou mírně napjaté. Všechny odstíny kryjí velmi dobře. Jako  mínus hodnotím menší lepivost. A nakonec se vrátím k tomu nejpodstatnějšímu, a to ke zmiňované výdrží. Rtěnky skutečně snesou toho strašně moc – jsou jako dělané na příležitosti, kde bude hodně občerstvení, a přesto bys sis chtěla dovolit výraznou rtěnku. V tomto případě se nic nestane, když rtěnku necháš doma. Cena 199 Kč.

Maybelline SuperStay Eraser – odličovač rtěnek

Odličovací tyčinka Super Stay Eraser od Maybelline slibuje odlíčení dlouhotrvající rtěnky bez podráždění pokožky. Rtěnky Super Stay Matte Ink se hůře odličují i s dvoufázovým odličovadlem, a proto jsem byla trochu nedůvěřivá. Nicméně tento odličovač rtěnek opravdu funguje, rtěnku jakoby rozpustí a stačí rty už jen otřít kapesníkem! Zkusila jsem i zátěžový test, kdy jsem nanesla dvě větší vrstvy dlouhotrvající rtěnky, a i s tímto si odličovač dokázal poradit. Produkt stojí 179 Kč, což je dle mého názoru vyšší cena, protože produktu není moc. Na druhou stranu zbaví otravného tření rtů odličovadlem.

Zaujaly Tě novinky?

 

Značka Maybelline mi poskytla tyto produkty.