Novinky od Maybelline, Rimmel London, Avon a Dermacol! 2. část

Testovala jsem pro tebe novinky od Maybelline, Rimmel London, Avon a Dermacol! A jak dopadly? Stojí za povšimnutí, nebo snad nepřekonaly své předchůdce? Čti dále.

nepojmenovany-5

Avon vyživující rtěnka True Colour Supreme

Rtěnka True Color Supreme má nádherný luxusní obal, co však teprve mohérové provedení tuby! <3 Je to přepych. Ještě větší avšak přichází při nanášení. Jedná se o skutečně příjemnou rtěnku podobnou kvalitnímu balzámu. Pigmentace u višňového odstínu je vysoká, u světlejších odstínů slabší. Výdrž je samozřejmě při takto krémovém složení menší, je ale pravda, že je zkrátka zážitek si s touto rtěnkou přetírat rty. Jinak řečeno, ničemu to nevadí. 🙂 Cena 119 Kč.

nepojmenovany-5

Maybelline makeup Dream Velvet Soft-Matte Hydrating Foundation

Nedávno se přestal vyrábět můj oblíbený makeup, a tak jsem pozvolna při čerpání posledních zásob, hledala náhradu.  A právě při hledání jsem objevila tuto novinku. Makeup Dream Velvet má pěnovou konzistenci, která se snadno roztírá. Přiměřeně zmatňuje pleť, ovšem tak, že není ani trošku dehydratovaná. Vydrží zhruba 8 hodin. Jeho krycí schopnost je střední. Mám odstín Ivory a Nude, jedná se pěkné odstíny, které pleť rozjasní. Cena 132 Kč na Notino.cz.

nepojmenovany-5

Maybelline tekutá rtěnka Vivid Matte Liquid

Konzistence rtěnky je sametová a kryje již v první vrstvě. Bohužel déle schne, a i když jí dam nějaký ten čas navíc, zcela nezmatní. Což je pro mě velké mínus. Velmi snadno se také obtiskuje, výdrž se pohybuje okolo dvou hodin. Rtěnka mě bohužel zklamala, čekala jsem od ní naprosto matný finish. Cena rtěnky Maybelline Vivid Matte Liquid je 194 Kč.

nepojmenovany-5

Rimmel London přichází s novou řadou kosmetiky od Rity Ora. Nová řada je laděná do kovové šedé a doplněná červenou rtěnkou.

Nejen recenzi novinek od Rimmel London nalezneš v první části článku zde.