Novinky od Maybelline, Rimmel London, Avon a Dermacol! 1. část

Testovala jsem pro tebe novinky od Maybelline, Rimmel London, Avon a Dermacol! A jak dopadly? Stojí za povšimnutí, nebo snad nepřekonaly své předchůdce? Čti dále.

nepojmenovany-5

Maybelline krémové stíny Color Tattoo 24HR by Eyestudio

Maybelline hlásí nové odstíny proslulých Color Tatto! Tuto možnost jsem si samozřejmě nemohla nechat ujít, a tak vlastním nový odstín 101 Breathless + 102 Fantasy. Odstín 102 je studená hnědá, které mi sedí. Stíny se velmi dobře nanáší a také vrství. Osobně se mi s nimi pracuje daleko lépe než s pudrovými. Drží skutečně celý den, s odličováním avšak problém nemám. Color Tatto lze zakoupit na Notino.cz za 112 Kč.

nepojmenovany-5

Dermacol lak na nehty 5 Day Stay Longlasting

Jedná se o vylepšenou verzi starých laků 5 Day Stay. Laky kryjí velmi dobře už v první vrstvě a nádherně se lesknou. Na nehtech neblednou a vypadají stále stejně pěkně po dlouho dobu. Tento finish je navíc možno ještě o něco více prodloužit i Top Coatem ze stejné řady. Nanášela jsem je zatím pouze na gelové nehty, kde vydržely opravdu 5 dnů. Je možnost vybrat si 25-ti nových odstínů zastupujících jak jemné barvičky a klasiky, tak i velmi výrazné jako je třeba fialově-černá. Doporučuji! Cena laku 5 Day Stay Longlasting je již od 79 Kč za 11 ml.

nepojmenovany-5

Rimmel London přichází s novou řadou kosmetiky od Rita Ora. Nová řada je laděná do kovové šedé a doplněná červenou rtěnkou.

Rimmel London Stay Matte Powder 003 – Peach Glow

Klasický pudr od Rimmel London, který mám moc ráda. Trochu kryje, hodně zmaťňuje a dost toho vydrží. Cena od 80 Kč.

Rimmel London Extra Super Lash 101 – Black Black

Tato řasenka mně osobně příliš nesedí, respektive její kartáček. Řasy mi totiž příliš nezahustí a je třeba si s nanášením opravdu pohrát. Drží avšak velmi dobře, nerozmazává se ani neopadává. Cena cca 130 Kč.

Rimmel London Lasting Finish lipstick 170 – Rita´s Red

Rimmel London má zkrátka nejlepší rtěnky z drogerie, pěkně hydratují, kryjí a mají obrovský výběr odstínů. Jsou to takové krémovky, vydrží tedy pár hodin nebo do jídla. Nový červený odstín od Rita Ora je taková klasika, která musí slušet snad úplně všem. Cena cca 130 Kč.

Rimmel London 60 Seconds Nail Polish by Rita Ora – 807 My Grey

Další lak od Rimmel London, který rozhodně stojí za koupi! Tato šedá barvička kryje v první vrstvě, moc hezky se leskne a drží. Kartáček je jako vždy bezchybný. Pokud si na tyto šedé odstíny, určitě si pro něj skoč do drogerky, tato radost tě vyjde na 80 Kč.

Rimmel London Rita Ora Eyeshadow stick 004 – Guilty Grey

Tato nádherná tužka na oči je krásně pigmentovaná. Na víčkách mi drží bez problému celý den. Dobře a snadno se roztírá. Je možné ji také použit jako podklad pod pudrové stíny. Cena od 120 Kč.