Novinky od Maybelline, které si nesmíš nechat ujít!

Dnes ti představím novinky od Maybelline a z toho je jedna D O K O N A L Á! Bude se jednat nejen o nové rtěnky, řasenky, ale i o nový odstín jednoho z nejvíce oblíbených makeupů od této značky.

.

SuperStay Ink Crayon rtěnka v tužce #vybarvisverty!

SuperStay Ink Crayon rtěnka v tužce SuperStay Ink Crayon rtěnka v tužce

Maybelline přišlo s „pastelkami“ na rty, které mají dodat rtům matný vzhled. Musím říct, že už i jen balení mě nadchlo, rtěnka je totiž vysunovací a z druhé strany je zabudované strouhátko. Textura je rtěnky je extrémně lehká, přitom však dobře pigmentovaná. Rty nejsou vysušené, naopak mám pocit, jako by na nich byl balzám. Je to krémová rtěnka, která má luxusní výdrž. No chápeš to? Tu prostě musíš mít. Vybírat můžeš z osmi odstínů a můžu tě ujistit, že krásné jsou všechny. Maybelline SuperStay Ink Crayon stojí 184 Kč.

 

Total Temptation řasenka pro objem – hnědá a voděodolná varianta

Total Temptation řasenka pro objem – hnědá a voděodolná varianta

Tuto řasenku už možná znáš, ale nově se dá zakoupit v hnědém odstínu i jako voděodolná. Já hnědý odstín běžně nenosím, a to i když jsem platinová blondýna, nicméně výsledek mě mile překvapil. S řasenkou se dá krásně vrstvit, lze tedy docílit jak přirozených řas, tak i výrazných. Tuto vlastnost oceňuji. Kartáček má v podstatě klasický a ten je přece vždy sázka na jistotu. Řasy jsou pěkně pročesané. Moc se mi líbí růžové balení – mimochodem bylo by hodně zvláštní, kdyby se mi nelíbilo něco růžového. Jako tečka za povedeným balením je vůně řasenky. Voní po kokosu a vanilce, vůně není výrazná a je to pro mě příjemné zpestření. Nicméně obávám se, že kontaktní čočky tuto vůni nesnesou. Voděodolná řasenka je taky velmi slušná a lze se na ni ve vodě spolehnout. Cena je 249 Kč.

Není to sice novinka, ale pokud chceš jít do vody nalíčená, tak doporučuji k tomu rtěnku od Mabyelline SuperStay Matte Ink. Není sice nikde psáno, že by měla být voděodolná, ale vodu zvládá zcela s přehledem. Mimochodem všechny odstíny kryjí velmi dobře. Jediné mínus je za menší lepivost. Poté ještě používám do vody makeup od Dermacol Cover, ten už voděodolný je a zároveň pokožku chrání před UV zářením.

 

Fit Me! Matte+Poreless matující make-up pro normální a mastnou pleť – nový odstín 107 Rose Beige

Fit Me! Matte+Poreless matující make-up pro normální a mastnou pleť – nový odstín 107 Rose Beige

Jeden z nejoblíbenějších make-upů od Maybelline New York nyní přichází na trh s dalším novým odstínem. Obsahuje mikro pudrové částice, které absorbují lesk a zmenšují viditelnost pórů pro přirozený vzhled pleti bez efektu masky. Makeup má středně krycí schopnost a výsledný efekt je přirozený. Pleť přepudruji akorát ráno, přes den to již není potřeba. Na obličeji se začne ztrácet zhruba po 7 hodinách, není to tedy žádný dlouhotrvající produkt. Celkově makeup hodnotím lehce nadprůměrně, můžeš ho zakoupit například na Notino.cz za 148 Kč.

(sponzorováno)