Novinky od Avonu – Anew perfect skin + GIVEAWAY

Hezký den přeji! Avon mi nedávno zaslal speciální zásilku s inovovanou řadou produktů pro mladou generaci. Já vše otestovala a dnes Ti předám dojmy a dám možnost produkt také vyzkoušet díky rychlé soutěži.

 

Odstín je pouze jeden, avšak skutečně po rozetření se do jisté míry krásně přizpůsobuje pleti!

Denní krém Anew Perfect Skin SPF 25

Co slibuje: Komplex Perfect Cell s výtažkem z hedvábí byl vytvořen k maximalizaci obnovy pleťových buněk a vnitřní struktury pleti. Pomáhá předcházet poškození, které má za následek nejednotný tón pleti a tvorbu vrásek.

Co dodržel: Krémem se mažu každé ráno. Je lehoučký a na léto úplně ideální. Na zimu používám daleko hutnější krémy, takže se jedná o skvělé načasování novinky. Krém redukuje póry, takže je super volbou pod makeup. Obsahuje také faktor SPF 25. Nyní ho můžeš zakoupit za 199 Kč.

BB krém Anew Perfect Skin SPF 20 UVA/UVB

Co slibuje: Pro pleť 25+. Zkrášlující BB krém s SPF 20 a antioxidačními vitaminy A, E a C chrání pleť před předčasným stárnutím.

Co dodržel: Tento BB krém jsem si oblíbila, a to jsem doposud BB krémy nenosila! Má úžasně krémovou a lehoučkou konzistenci, na pleti je opravdu moc příjemný. Odstín je pouze jeden a to Light, není moc tmavý ani světlý, je to takový střed. Zatím mi sedí, myslím, ale že po dovolené už nebude. Odstín se však má přizpůsobit každému tónu, tak uvidíme. Na BB krém má vyšší krycí schopnost a lze ho případně vrstvit bez nějakého efektu masky.  Dále omezuje viditelnost póru a jemných vrásek, což také není na škodu. Jeho cena je aktuálně 159 Kč.

.

Povzbuzující péče o plet Anew Perfect Skin Daily Skin Boosthing Splash

Co slibuje: Objevte naši nejnovější inovaci v péči o pleť! Tato povzbuzující péče zanechá pleť hydratovanou, vyhlazenou a omezí viditelnost pórů. Účinky jsou srovnatelné s použitím hydratační masky.

Co dodržel: Použití je takové, že si dáš malé množství do dlaní a vodičku do pleti vklepeš. Poté necháš zaschnout a naneseš klasický pleťový krém. Je to takový mezikrok mezi pleťovou vodou a krémem. Pleť je skutečně hydratovaná i bez těžké konzistence. Nápad se mi líbí, a hlavně z toho důvodu, že v létě tato věc i pěkně osvěží. Dále produkt neskutečně hezky voní, na to jsem se shodla i s mamčou a bráchou! Cena 159 Kč anebo si o produkt zahraj o pár řádku níže! 😊

 

A nezapomeň, že teď Avon můžeš kupovat také online bez Avon Lady.

 

 – – – – – – – – – – – –

Řadu pro Avon reprezentují slečny Beha a Tatiana Žideková, které ve videu pro Avon předvádí, co vše lze či nelze stihnout za 15 vteřin. Tohle je totiž přesně doba, která stačí pro aplikaci Boosthing Splashe.

Soutěžíme o jednu Daily Skin Boosting Splash  (125ml)!

Podmínky:

  1. Jaký je Tvůj nejoblíbeněji produkt od Avonu?
  2. Uveď email, na který ti budu psát.

 

Značka Avon mi poskytla tyto produkty. #sponsored