Novinky L’Oréal Paris z listopadu 2019!

L’Oréal Paris v listopadu přineslo na trh novinky jak do vlasové, tak i dekorativní kosmetiky a je mi ctí ti je představit, protože je rozhodně o čem psát! 😊

 

L’Oréal Paris False Lash Bambi Eye

Nová řasenka od L’Oréal dokáže řasy nalíčit velmi přirozeně, protože nanáší malou vrstvu. I právě díky této vlastnosti jsou řasy úžasně od sebe oddělené a skutečně objemné. Řasenka má intenzivní barvu, která se mi bohužel obtiskuje na víčka. Tento problém mám u všech L’Oréal řasenek, takže to není chybou konkrétně tohoto produktu. L’Oréal Paris False Lash Bambi Eye stojí 229 Kč.

 

L’Oréal Paris Ultra Matte Liquid Lipstick Les Macarons

Nové rtěnky Les Macarons? Wow! A znala jsi Les Chocolats? Pokud ne, tak ty byly taky skvělé, voněly po čokoládě, byly na rtech velmi příjemné, ale neměly takovou výdrž jako nové rtěnky Les Macarons! Les Macarons mají intenzivní barvu, která vydrží celý den! Moc příjemně mě tyto rtěnky překvapily, protože miluji nekonečnou výdrž, kterou tyto rtěnky zaručeně mají. Cena okolo 250 Kč.

Můj nejoblíbenější odstín je 824 Guava Gush. Nikdy předtím mě nenapadlo si koupit podobný odstín do oranžového podtónů, ale jsem mile překvapená, jak mi sedí především k zeleným očím. Hodně je zvýrazní. 😊 Odstín 838 Berry Cherie je výrazný růžovo/červený odstín, který potřebuje jistou dávku odvahy, nicméně pokud ji máš, tak si ho zamiluješ jako já. Nakonec fialový odstín 840 Infinite Plush je skutečně krásný, ale taky dost extravagantní – troufneš si? 😊

 

L’Oréal Paris Elseve Color-Vive Purple

Blondýna jsem už od 13 let, takže je pochopitelné, že jsem vyzkoušela plno fialových šamponů. Dlouho jsem v oblibě měla od Schwarzkopf, poté jsem si oblíbila jeden, pro který jsem musela jezdit až do Polska. To sice nebyl takový problém, protože tam ráda jezdívám nakupovat, nicméně je fajn, že jsem našla dobrý produkt i v ČR. 😀 L’Oréal šampon mi rovnoměrně vybělí vlasy bez fialových fleků. Zkrátka blond mi oživí do takového odstínu, jako mívám po čerstvém barvení. Další velké plus je za to, že vlasy nevysouší. Naopak je mám lesklejší více jak po běžném šamponu. Rozhodně doporučuji! Cena 126 Kč například na Notino.cz.

 

L’Oréal Paris Elseve Color-Vive

Fialový šampon je vhodné doplnit červenou sadou pro barvené vlasy od L’Oréal. K této sadě se pravidelně vracím, protože mám po ní pěkně vlasy. Navíc zabraňuje blednutí barvy a prodlužuje její výdrž. Celá sada voní nevtíravě sladce. Osobně se nejraději vracím k masce, která je cenově dostupná a udělá velkou parádu. Cena šamponu 250 ml je 85 Kč a cena masky je 150 Kč.

Zaujala Tě nějaká novinka? 🙂

Sponzorováno.