Co nosím v malé/velké kabelce? + tip na módní kabelku

„Co nosím v kabelce?“ je typ článku, který nesmí chybět na žádném holčičím blogu. Přináším update staršího článku, který se tu ovšem ani neobjevil, je pouze k dohledání na mém bývalém blogu. Enjoy!

sluchatka beats

S větší kabelkou mě potkáte jen, když vyrážím do školy. Nesmí tedy chybět sešit psychologie, pití a svačinka od Relax, kterou jsem si naprosto zamilovala! Jedná se o velmi chutné 100% pyré ve třech příchutích – broskev, malina a hruška <3. Dále sebou tahám nějaké šminky, parfém, hřeben a gumičky od Tangle Teezer + klíče, které jsem si nedávno ozdobila bambulkou, miluji tento chlupatý trend! Samozřejmě úplnou nezbytností je mobil společně se sluchátky, bez kterých si nedokážu představit přepravování autobusem – brrr.

 

kabelka valentino

Obsah v menší kabelce je podobný, akorát o něco skromnější. Miluji malé kabelky, jejich provedení se mi častokrát líbí daleko více a především pohodlí je nesrovnatelné. Už déle jsem koukala po kabelkách ve stylu Valentino, a právě na e-shopu LadyLove.cz jsem tento typ kabelek objevila, a to rovnou v několik variantách! Nakonec jsem sáhla po klasice v černé barvě se zlatými detaily. Kabelka má super zapínání, dá se do ní dostat až po stlačení zlatých kuliček, kapsáři mají tedy smůlu. Myslím, že v e-shopu nemají pouze hezké kabelky, ale také ceny a poštovné, které vyjde velmi dobře. Doporučuji mrknout, blíží se Vánoce a já myslím, že kabelka je pro ženu jedním z nejhezčích dárků…

 

kožísek z Aliexpress

LadyLove.cz

Co nosíš v kabelce ty? 🙂