Nelepící micelární voda opravdu existuje!

Dnešní článek je věnován pouze jedné novince od Garnier, a to růžové micelární vodě nejen pro citlivou pleť. Už je tomu měsíc, co jsem měla čest vyzkoušet tohoto růžového pomocníka a ráda ti poradím, zdá by sis micelárku měla zakoupit.

Nejprve bych chtěla říct, že nemám právě teď citlivou pleť, tu většinou mívám v té nejkrutější zimě, která nás teprve čeká. Micelární voda pleť zanechává svěží, zklidněnou a řekla bych i hydratovanou. V žádném případě ani trochu nelepí, což je pro mě příjemným zjištěním. Velmi dobře odstraňuje makeup a jako příjemný plus beru i květinovou vůní. Snad ještě dodám, že k dostání je i praktické cestovní balení. Více mě toho nenapadá, co bych měla dodat, protože zkrátka žádné mínusy jsem při měsíčním používáním neshledala. Zkrátka můj pohled na tuto vodu je růžový jako voda samotná. 😀 Doporučuji! 😊 Cena za 400 ml je cca 140 Kč a za 100 ml zaplatíš 73 Kč.

 

Garnier mi zaslalo nejen osvěžující micelární vodu, ale i osvěžující růžovou limonádu společně s krásnou bílou číší od fancyglasses_cz.

 

Omlouvám se za kvalitu fotek, ale zrcadlovku jsem si nechala ve studentském bytě a řekla jsem si, že už vás dál nemůžu ochuzovat o tuto novinku. 😊

Garnier mi poskytlo produkty.