Nejúčinnější způsoby bělení zubů matky přírody

Vytratila se z tvých zubů bělost? Představím ti jejich nové přátele… výborné přátele!

 

Jedlá soda

Jedlá soda patří k nejúčinnějším přírodním přípravkům. Zuby jsou bělejší už po prvním použití, faktem je že někteří odbornici ji nedoporučují, další tvrdí že je neškodná. Tuto možnost bys teda měla volit s ohledem na kvalitu tvé skloviny. Pokud se rozhodneš zuby čistit jedlou sodou, vynechej pastu, v tomto případě by mohl být abrazivní účinek příliš silný. S jedlou sodou si můžeš zuby čistit každý den.

Citron

Pokud tě trápí skvrny na zubech, citron bude pro tebe ideální prostředek k jejich odstranění. Je známý taký pro svůj obsah vitamínu C, který dokáže jak posílit imunitu, tak odstranit zubní kámen a uzdravit dásně. Zuby můžeš buď opláchnout citronovou šťávou či ji smíchat s jedlou sodou. Ovšem pozor, citron patří k agresivnějším přírodním způsobům bělení, proto je třeba ústa hned po bělení důkladně vypláchnout vodou. Taktéž není vhodný pro častější užívání.

Jablečný ocet

Jablečný ocet je velmi účinný a perfektně odstraňuje skvrny z kávy či nikotinu. Výsledky se dostavují po měsíci každodenního čistění, říká se však, že výsledky jsou podobné k těm profesionálním. Je opět důležité zuby po bělení důkladně opláchnout vodou a je vhodné používat pastu bez fluoridu. Věnuj také pozornost tomu, jaktvé zuby na ocet reagují.
Want to know How to Get #Whiter and #Brighter #Teeth then visit here.:

Kokosový olej

Kokosový olej zuby nejen bělí, ale také tlumí záněty dásní, neboť je dezinfekční. Můžeš nanést ztuhlý olej na kartáček nebo si proplachovat ústa tekutým kokosovým olejem a to po dobu 5 až 20 minut.

Banánová slupka a jahody

Nevyhazuj slupku od banánu hned jak dojíš, je totiž skvělým pomocníkem, který ti pomůže k bělejšímu úsměvu. Minerály ze slupky jako je draslík, hořčík a mangan se absorbují do tvých zubů a vybělí je. Podobnou sílu mají jahody, stačí je rozmačkat a smíchat s jedlou sodou. Čistění je třeba opakovat každý den.