6 žhavých novinek od Maybelline!

Maybelline se na trh přiřítilo se spoustu neodolatelnými novinkami, a právě teď je čas, aby ses s nimi seznámila i Ty.

 

Maybelline Color Drama Lip Contour paletka na rty

Mám paletku Blushed Bombshell, která obsahuje hnědé a růžové tóny.

Paletka obsahuje 3 konturovací barvy, k tomu 3 doplňující rtěnky, jednu bázi a rozjasňovač do prostředka rtů. Přiložen je kvalitní štěteček. Konturovací barvy by na můj vkus mohly být výraznější, sytost rtěnek je střední. Konzistence je krémová a velice příjemná, s tím však přichází i kratší výdrž. Moc jsem zamilovala efekt rozjasňovače, je opravdu překrásný. Pokud tě paletka zaujala, tak ji seženeš za 299,- Kč.

 

Maybelline Volum´ Express The Colossal Big Shot řasenka pro objem

Jak začít? Asi rovnou řeknu, že tato řasenka patří k těm nejlepším, co jsem doposud měla. Má rovný kartáček, který má hustě posazené měkoučké „bodlinky“. Líčení je rychlovka, řasy jsou ihned dostatečně nalíčené a o co více na první pokus krásně. Konzistence vydržela poměrně dlouho čerstvá, nestala se z ní brzo taková ta nepříjemně suchá řasenka. 🙂 Cena 169,- Kč na Notino.cz.

 

Maybelline Brow Precise vyplňující řasenka na obočí

Jestli je nějaký produkt na obočí, který ho dělá opravdu krásný a přirozený, tak je to tato řasenka. Mám odstín Dark Blonde, který je dokonale bledý, pozor, pigmentace je i přesto vysoká. Pokud Ti výrazně chybí obočí, tak se ti bude s tou řasenkou hůře manipulovat, osobně ji používám po tužce na obočí. Jestliže ne, šup pro ni! I po tužce ale toho dokáže mnoho, obočí zafixuje na pár hodin vyčesané a přidá sem tam i nějaký ten chloupek. Náplň totiž obsahuje mimo barvy také miniaturní chloupky. Cena Maybelline Brow Precise je 171,- Kč.

 

Maybelline Fit Me Matte&Poreless make-up

Makeup Fit Me, v kostce řečeno, je matující, středně krycí a tekutý. Jednoznačně zmatňuje dostatečně. Výdrž je slabší, pohybuje se zhruba okolo pěti hodin. Vyzkoušela jsem odstíny 115 a 130, barvička 115 je poměrně světlá se žlutým nádechem, 130 je vhodná pro snědší typy. Co musím pochválit je snadné roztírání, konzistence je vážně super. Cena 140,- Kč.

Maybelline Instant anti – age effect korektor

Tady můžeš vidět dokonalou krycí schopnost korektoru. 🙂

Aplikuje se přes houbičku, která nicméně korektor není schopná dostatečně zapracovat. Nejspíše v ní i zůstává spoustu produktu, což je škoda. Ale teď k tomu hlavnímu – korektor naprosto dokonale kryje! Je opravdu radost sledovat, jak při aplikaci mizí kruhy pod očima. Bez přehánění řeknu, že je to takový tekutý photoshop. Výdrž považuji taktéž za velmi slušnou. Cena tohoto zahraničního hitu je okolo 300,- Kč.

Maybelline Baby Lips Color Balm Crayon

Nové Baby Lips mají oproti původním daleko více pigmentu, lze je přirovnat ke krémové rtěnce. Konzistence je extrémně příjemná s lesklým povrchem, který vydrží zhruba 2 hodiny. Během této doby jsou rty lehce vlhké. Každá barva má jako vždy odlišnou chuť i neodolatelnou vůni. Cena zhruba 150,- Kč.