Makeup na nohy, 100% nepáchnoucí odlakovač, neon laky a mnooohem více!

Rozhodně doporučuji seznámit se s těmito produkty blíže! 🙂 

 

Dermacol Perfect Body Make-up

Dříve jsem si říkala, že něco jako tělový makeup nemůžu využít. Když jsem ho ale vyzkoušela, stala jsem se na něm závislá! Nožky jsou najednou tak krásné, matné a bez veškerých nedostatků (pouze na modřinky je krycí schopnost nedostatečná). Dokonce má i zlepšit vzhled pokožky s celulitidou. Makeup je voděodolný, tato schopnost ale není trvalá. Mám odstíny Dessert a Tan, oba odstíny vypadají na nohou velmi dobře, avšak odstín Tan působí přirozeněji. Roztírání je snadné, rychlé a nehrozí fleky. Jediné mínus spočívá v tom, že i delší dobu po nanesení může špinit oblečení. Cena 159,- Kč na Notino.cz.

Na fotce makeup dle mého názoru zcela nevynikl, ve skutečnosti je výsledek daleko výraznější.

 

Dermacol Neon laky

I toto léto Dermacol přišel na trh s neonovými laky. Oceňuji malé 5ml balení, protože laky ráda střídám, a zvláště neonové bych nestihla vůbec vypotřebovat, takže se miniaturky docela hodí. Štěteček mají naprosto klasický. Dvě vrstvy těchto neonek bohatě stačí, akorát odstín Neon Rio si vyžaduje bílý podklad. Nanáší se moc hezky, nejsou příliš tekuté, ale pěkně se rozprostřou po nehtu, lakování s nimi je pro mě hračka. Schnou poměrně rychle, výdrž je průměrná. Na výběr máš hned z 11 různých odstínů, z toho 8 jich je neonových a 3 obsahují třpytky. Dermacol Neon lak seženeš za 39,- Kč.

 

Dermacol Odorless odlakovač na nehty bez zápachu

Tak to je něco, co se fakt povedlo! Odlakovač skutečně ani trošičku nepáchne a pokožka je krásně vyživená jako po použití krému. Odlakovač je třeba na nehtu nechat malinko delší dobu, ale rozhodně se to vyplatí. Moc doporučuji, cena 79,- Kč.

 

Dermacol osvěžující sprej na nohy a do bot, změkčující balzám na paty a na nohy, pilník na paty

Osvěžující sprej na nohy voní moc příjemně a výrazně povzbuzuje. Poskytuje 24 hodinovou ochranu před nepříjemným pachem a lze ho využít jak na nohy, tak do bot. Cena 99,- Kč.

Změkčující balzám na paty s výživným olivovým olejem a panthenolem účinně ošetřuje, zvláčňuje a regeneruje suchou a popraskanou pokožku chodidel. Kyselina salicylová chrání před vznikem drsné pokožky a chrání i před jejím vznikem. Krém má navíc i deodorační a uvolňující účinek. Cena 69,- Kč.

Zvláčňující krém na nohy má podobný účinek, avšak místo panthenolu obsahuje vitamín E, který výrazně zvláčňuje a vyživuje namáhavou pokožku. Krásně se roztírá a rychle vstřebává. Cena 69,-Kč.

Pilník na paty od značky Dermacol je naprosto bez chybičky! Nožky jsou po něm krásné jako od profíka. Moc doporučuji. 🙂