OTESTOVÁNO! Nový bronzový pudr, tónovací pleťový krém, objemová řasenka a tělový sprej

Je čas na nabytí nových kosmetických poznatků… 😊

 

Avon bronzový pudr

Nejprve začnu naprosto luxusním obalem, které obsahuje zrcátko a do bronzu vtištěné sluníčko. Pudřík je dobře pigmentovaný a dobře se nanáší. Mám odstín Deep Glow, který je teplý a obsahuje perleť, což mi takto v létě vůbec nevadí. Výdrž hodnotím jako průměrnou. Tento povedený produkt můžeš mít nyní za 139,- Kč.

 

Avon tónovací pleťový krém

Avon tónovací krém má dodat pleti opálený a zářivý vzhled. Mám odstín Light Medium, který je průhledný a já bohužel žádný rozdíl nevidím. ALE strašně překrásné voní a o co více je moc příjemný – užívám si jej. 😊 Cena 99,- Kč.

 

Avon Mark řasenka pro objem s efektem umělých řas

Řasenka pěkně odděluje, nanáší ovšem malé množství obsahu, je tedy třeba si s ní delší dobu hrát. Drží velmi dobře, nerozmazává se ani neopadává. Má vlhčí náplň, která o maličko delší dobu schne. Řasenka Avon Mark vyjde na 104,- Kč.

 

Avon Mark Nail Style Studio lak na nehty

Lak na nehty s gelovým efektem, jenž má široký kvalitní kartáček, díky němuž se lak nanáší velmi snadno, dá se říct až dokonale. Stačí dvě tenké vrstvy ke slušnému krytí. Mám gelové nehty, výdrž laku je na nich zkreslená (respektive delší), obecně by se ale u tohoto laku měla pohybovat okolo 10 dnů. K dostání je v 15 odstínech, já mám odstín Miss Drama – oranžově červený odstín. Cena 79,- Kč.

 

Avon tělový sprej

Tyto spreje jsou výborné osvěžení na léto, ale určitě neslouží jako parfém, rychle „vyčichnou“. Ale tu chvíli musím uznat voní velice pěkně, ale až poté co se rozplyne závan alkoholu. Hned se vsáknou, nezanechávají na pokožce nepříjemný filtr. Stříkám jak na tělo, tak i do skříně k načichnutí vůně. Cena 59,- Kč na Notino.cz.