Nech se také unést také značkou kosmetiky DermoFuture

Každá z nás se více či méně žene za pomyslnou krásou a dá se říci, že je to nikdy nekončící proces. Proto bych dnes ráda věnovala článek produktům, které nám mohou napomoci. Jedná se o produkty, které dokáži zvýraznit naši přirozenou krásu za příjemnou cenu a pro mě osobně i s překvapivými výsledky.

Mám problémy s jizvičkami po akné, a proto mi přišla maximálně vhodná maska, která bělí skvrny. Maska obsahuje vitamín C a extrakt z hlemýždího slizu. Pokožka je už po prvním použitím projasněnější a já mám konečně pocit, že existuje něco, co mi dokáže pomoci. Jinak mi na jizvičky pomáhá jen sluníčko u moře, a to letos asi nehrozí. 😊

Jako další bych ti chtěla představit menší krémy, které vyjdou na 129 Kč. Jedná se o noční krém se 100% účinkem vitamínu C, který brzdí vytvoření pigmentu melaninu a zvyšuje projasnění pleti. Nicméně mám tu i ještě něco více speciálního, a to proti vráskový krém z hlemýždího slizu! Oba tyto krémy se lehce roztírají, rychle vstřebávají, voní a jsou moc příjemné.

Mnoho holek touží po plných rtech, patříš k nim také? Já si pocit opravdu plných rtů mohla užít díky dvou přípravkům, které obsahují kyselinu hyaluronovou. Mé rty měly stimulovaný krevní oběh, mírně brněly a výsledek byl vidět během prvních 5 minut. Překvapilo mě, jak výrazný byl, což můžeš sama posoudit dle fotek. Přípravky „Vyplňovač rtů – intenzivní hyaluronový“ a „Vyplňovač rtů – zrcadlový lesk“ fungují dle mého názoru stejně, nicméně znova bych zvolila spíše ten se zrcadlovým efektem. Vytvořil totiž opravdu sexy rty, nikdy předtím jsem neviděla tak krásný efekt lesku. Jak přípravek bez lesku, tak i s leskem stojí 199 Kč.

Sníš o dlouhých vlasech? Pomoc by ti mohl šampon k podpoře růstu, zvýšení hustoty a snížení vypadávání vlasů. Obsahuje především komplex Baicapil ™- jedná se o kombinaci tří rostlinných aktivních složek (sójové a pšeničné klíčky, šišák bajkalský, arginin). Šampon jsem používala cca měsíc a zdá se mi, že vlasy mi skutečně o něco méně vypadávají. Nicméně jsem je vždy po umytí měla krásné, a to bych především chtěla vyzdvihnout. Koupíš ho už za 199 Kč.

Regenerační kúra s vitamínem umí toho hodně, zajistí rozjasnění, regeneraci poškozené pokožky, zmenšení sklonů ke skvrnám a pihám, zvětšení pružnosti, ochranu před volnými radikály, zpomalení stárnutí a utěsnění drobných cév. Produkt používám především pro jeho silnou hydrataci. Pokud ho chceš taky, může být tvůj za 199 Kč.

Injekce séra s kyselinou hyaluronovou chrání před vysušením, hydratuje, a především vyhlazuje vrásky. U vrásek ještě zůstanu, na výběr je totiž i intenzivní liftingující sérum, intenzivní vyplňovač vrásek a vyhlazující elixír pod oči, který má na starost vyhlazení kruhů pod očima. Vypadá, že jsem objevila něco, co dokáže zázraky.

Značka DermoFuture, o které jsem sepsala celý článek, spolupracuje se švýcarskou laboratoří a je založena na této vědě již od počátku. Zakoupíš ji na e-shopu www.SBeauty.cz, a pokud použiješ kód zxqh2o, tak dostaneš slevu 7 %!