Náramky Deltimo

Deltimo je jednou z nových českých značek prodavající narámky pro ženy i muže. Náramky působí elegantně, luxusně a ukrývají v sobě určitý význam, to jsou důvody, proč jsem jejich kouzlu podlehla také.

Nabídka je široká, šperky je možné si vybírat s motivem lva, leoparda, Buddhy, korunou a další.

Leopard náramek z bílých přírodních kamenů

deltimo Leopard náramek z bílých přírodních kamenů

Leopardí náramek mám nejraději, vypadá vysoce elegantně a krásně ladí se zlatými hodinkami. Je vyrobený z leštěného kamene a symbol leopard má dodávat odvahu a sílu.

Odkaz zde.

nepojmenovany-5

Zlatý náramek se lvem z lávových kamenů

deltimo Zlatý náramek se lvem z lávových kamenů

Tento náramek působí sice více mužsky, ale i tak ho mám moc ráda. Kombinace lávových kamenů se symbolem lvem se mi moc líbí a ukrývá sobě určitou dravost.

Odkaz zde.

nepojmenovany-5

Zlatý královský náramek s kameny tygří oko

deltimo Zlatý královský náramek s kameny tygří oko

Hnědavý náramek nosím ráda k měděným hodinkám, kde barvitost tygřího oka nejlépe vyniká. Hnědé kameny nám mají pomáhat usadit se, postavit se zpět znovu nohama na zem a také se soustředit. Symbol koruny přináší odhodlanost vše zvládnout a dokázat.

Odkaz zde.

nepojmenovany-5

Zlatý kožený náramek s lebkou

deltimo Zlatý kožený náramek s lebkou

Náramek je z pravé kůže a myslím, že musí vypadat uchvátaně k potetované ruce. Přestože nejsem potetovaná ani trošku, náramek jsem si pořídila. Disponuje spolehlivou magnetickou spojkou, bohužel je mi však větší. Lebka na náramku je symbolem vitality a inteligence.

Odkaz zde.

Nosíš také náramky? Popřípadě jaké?