Na kterou kosmetiku nedám dopustit?

Tentokrát se zaměřím na recenzi kosmetiky, na kterou nedám dopustit už pár let. Zároveň představím jednu příjemnou a užitečnou změnu, kterou prošel jeden z produktů.  

nepojmenovany-5

nepojmenovany-5

DERMACOL SATIN MAKE-UP BASE

Co slibuje? Odborníky na make-up prověřená a velmi oblíbená zmatňující báze pod make-up SATIN MAKE-UP BASE vyhladí pleť, vyplní vrásky a póry a zabrání tak usazování make-upu. Zdokonaluje tak jeho vzhled a zvyšuje jeho odolnost po celý dlouhý den.

Co splnila? I sebelepší makeup bez podkladové báze není tak dobrý, jak by mohl být. Já osobně podkladovou bázi považuji za základ, makeup bez ní nenanáším. Osobně mám nejraději tu od Dermacol. Sedne si s téměř každým makeupem, zdokonaluje vzhled konečného efektu a viditelně prodlužuje výdrž. Tato báze zkrátka rozhodně není zbytečnou investicí, dle mého názoru spíše něco jako nutnost. Dermacol Satin Make-Up Base za 157 Kč na Notino.cz.

 

nepojmenovany-9nepojmenovany-4

DERMACOL SET OF DERMACOL MAKE-UP COVER

Něco o paletce: Dermacol paletka mini coverů v nejoblíbenějších pěti odstínech (č.208, č.2012, č.213, č.215, č.221). Vhodné především pro contouring tváře nebo ke korekci nedokonalostí pleti.

Co slibuje samotný makeup? Klinicky testovaný, extrémně krycí MAKE-UP COVER vznikl jako jeden z prvních krycích make-upů v Evropě i ve světě. Jeho receptura byla vyvinuta ve Filmovém studiu Barrandov v Praze, pro potřeby profesionálních vizážistů a poté prodána do Hollywoodu. Jedinečná krémová konzistence s velmi vysokým obsahem pigmentů (50 %) zakryje barevné nedostatky pleti, vyrovná je a dodá pleti sametově matný vzhled. Poskytuje jí intenzivní ochranu před UV zářením (OF 30) a škodlivými vlivy prostředí. Lze jej použít na celý obličej i tělo, na barevnou korekci, na zesvětlení či ztmavení tónu pleti nebo pro profesionální make-up: focení, modeling, slavnostní příležitosti apod. Má dlouhotrvající efekt a umožní překrytí jak drobných, tak i rozsáhlejších kožních vad: kruhů pod očima, jizviček, pupínků, ztrát pigmentu, barevných skvrn apod. Vylepšuje vzhled unavené pleti, ztrátu jasu, nesjednocenou a bledou pokožku. Nanáší se na podkladový krém a je možné jej kombinovat s jinými make-upy řady Dermacol.

Mé dojmy: Makeup Cover využívám téměř denně na korekci obličeje, oblíbila jsem si především odstín 208. Myslím, že tento legendární makeup není třeba více přibližovat. Je vysoce krycí, krásně na obličeji drží a jedna jeho tubička vydrží extrémně dlouho. A právě proto mě velice potěšil nový set, který obsahuje pět nejoblíbenějších odstínů této řady po 5 ml. K sehnání za 499 Kč na stránkách Dermacol.cz.

 

nepojmenovany-6

DERMACOL SHEER FACE ILLUMINATOR DAY LIGHT

Co slibuje? Jemně sjednotí tón pleti a zároveň ji okamžitě rozjasní. Zdokonalí, zkrášlí a omladí vzhled pleti na celý dlouhý den či noc. Zvýrazňuje a modeluje kontury tváře. Světlo odrážející částečky opticky maskují vrásky, kruhy pod očima a jiné nedokonalosti. Ultra lehká textura se silikony, kyselinou hyaluronovou a vitaminem E vyhlazuje, hydratuje a zvláčňuje pleť.

Co splnil? Fluid se krásně roztírá, má sametovou konzistenci a zašedlou pleť dokáže nádherně rozjasnit. Výsledek je v denním světle jemný (oproti jiným rozjasňovačům – srovnávám s L’Oréal, Bling), teprve pod světlem vyniká jeho skutečná krása. Luxusní balení má sice jen 15 ml, rosjaňovače však stačí opravdu malinko, takže to ničemu nepřekáží. Můj zkrášlující fluid v odstínu Day Light má teplý podtón, je však možné zakoupit odstín bronzový i studený. Fluid přes den využívám klasicky na lícní kosti, střed nosu a nad oblast horního rtu. Na večer ho nanáším na celou tvář. Pleť je poté vyhlazena a skutečně hydratovaná. Produkt stojí okolo 250 Kč a lze ho sehnat například na Notino.cz.