Mega recenze těch nejzajímavějších novinek z drogerie

Garnier – Dvoufázová micelární voda

Našla jsem zázrak! Líčení mizí ihned, a to vůbec nepřeháním. Dokonce ani voděodolný make-up či dlouhotrvající rtěnky od Dermacol, které na rtech vydrží celý den a těžko se odličují nemají šanci. Doporučuji, jednoznačně revoluční micelárka. Cena se pohybuje okolo 150 Kč.

Maybelline – Řasenka Push up Drama & L’Oréal ParisFalse lash sculpt mascara

Recenzi shrnu do jedné, protože se mi zdá, že zrovna tyto řasenky mají podobné vlastnosti… Obě řasenky májí tekutější konzistenci, která déle schne. S kartáčky se pracuje docela dobře, ovšem při větším množství náplně se začínají řasy mírně slepovat. Pro mě jde o průměrné řasenky, každá z nás má ovšem jiný typ řas a věřím, že pro někoho budou poklad. Například mamči řasenka False lash sculpt mascara velmi vyhovuje. Cena řasenky Maybelline je od 150 Kč, řasenku od Loreal seženeš od 250 Kč.

L’Oréal Paris – Rtěnka Color riche la vie en rose

Nejprve začnu luxusním zjevem rtěnky, zamilovala jsem si ho! Rtěnka je krémová a obsahuje mini třpytky. Pigmentace se řadí k těm středním. Je to bohužel rtěnka, která zvýrazní i sebemenší suché místečko, je tedy nutné mít rty perfektně hydratované a obroušené peelingem. Cena rtěnky se pohybuje okolo 250 Kč.

Rimmel London – Rtěnka Moisture Renew

Rtěnka je hydratační, což vede k menší pigmentaci. Výdrž je průměrná. Já mám odstín 200, který je velmi podobný k mým rtům, přesto dodá rtům větší jiskru a značnou hydrataci. Cena od 100 Kč.

L’Oréal Paris – Bezoplachový balzám na vlasy Double Elixir

Mé vlasy nepatří k těm nejkvalitnějším, alespoň ne bez různých olejíčků a balzámů. Tyto tři novinky mě mile překvapily, vlasy se snadněji rozčesávají, více lesknou, krásně voní a navíc jsou chráněné před teplem. Lze sehnat lahvičky pro hustší, roztřepené či silnější vlasy. Cena je 120 Kč.

Maybelline – Tekuté linky Master Ink matte white

Linky májí netypickou bílou barvu, skvělý štěteček, velmi dobrou výdrž a pigmentaci, co více dodat:)… Pokud se ti líbí tato barvička, jednoznačně jdi do nich.

L’Oréal Paris – Linka ve fixu Perfect Slim

Linky ve fixe nemám moc ráda, ovšem o těchto se to nedá říct. Perfektní linky s nimi zvládnou vytvořit dle mého názoru i úplni začátečnici. Pigmentace a výdrž není vůbec špatná ba naopak. Cena je okolo 180 Kč.

Maybelline – Paletka The blushed nudes

Opět dokonalá paletka od Maybelline, výdrž a pigmentace je skvělá stejně jako výběr barviček. Stíny v paletce vypadají perleťově, ale doopravdy nejsou, je to pouze svrchní povrch. Cena je okolo 270 Kč.

L’Oréal Paris – Infallible sculpt palette

Okusila jsem kouzlo korekce a už se bez něj neobejdu. S touto paletkou lze vytvořit profesionální korekci během pár minut. Balení obsahuje podrobný návod pro jednotlivé tvary obličeje a paletku lze sehnat ve dvou odstínech. Cena je asi 250 Kč.

Avon – BB krém

Nejprve jsem byla z tohoto BB krému nadšená, pleť byla viditelně hydratovaná a přirozeně sjednocená. Ovšem po pár hodinách se na mé pleti začal nerovnoměrně ztrácet, chce to tedy pár úprav během dne. Cena 159 Kč.

L’Oréal Paris – Tvářenka Infaillible contouring blush

Tvářenka obsahuje krásné barvičky a také jemný třpyt, který rozzáří i sebeunavenější pleť. Vyplatí se ji vyzkoušet. 🙂

Rimmel London – Gel lak

Z těchto laků jsem unešená, jde vidět, že kvalita drogerkových laků vzrostla. Výdrž je vysoká, ale mě stejně nejvíce oslinil lesk a luxusní vzhled nehtíků podobný k těm gelovym. Lakuje se ve dvou fázích a dvěma laky, prvně barvička a poté Top Coat. Cena sady je okolo 160 Kč.

Avon – Gel shine

I tyto laky jsem si oblíbila, výdrž a velký výběr barviček je super. Stejně jak u Rimmel London lakuje se ve dvou fázích a dvěma laky, prvně barvička a poté Top Coat. Kvalita je velmi podobná lakům Rimmel London, tedy velmi dobrá! Top Coat i lak se prodávají zvlášť za 129 Kč.

Avon – Paletka stínů

Stíny mám v odstínu Berry Love, barvičky k sobě krásně ladí a mají v sobě jemnou perleť. Nehrozí prášení ani slabá pigmentace. Cena je 139 Kč.

Maybelline – Baby Lips

A nakonec tu mám ty nejvíce rozkošné balzámky! Jde o klasické sladoučké Baby Lips, na které jsme zvyklé, pozor, ovšem v jiném slušivějším kabátku :).