Mé denní a večerní líčení + oblíbená kosmetika

Nejčastěji střídám dva typy líčení – denní a večerní. To první se skládá pouze z nalíčených horních řas a make-upu, další ze stínů, linek a občas i umělých řas, nosím ho výhradně na večer či na focení. Co se týká kosmetiky, tu požívám jedině z drogerie, na dražší značky si nepotrpím…

U prvního líčení začínám s bázi od Rimmel London. Poté pokračuji s make-upem Maybelline Affinitone, který má super výběr různých podtónů. Make-up nejraději nanáším prsty, přijde mi, že štětec vsává do sebe zbytečně moc make-upu… Poté pokračuji konturaci obličeje buď s paletkou na konturování od Loreal nebo od Beauty UK, kterou mám ze stránky pinkpanda.cz stejně jako krémovou tvářenku Beauty UK. Obočí si upravuji paletkou stínů od Rimmel London a tužkou na obočí od Essence v odstínu Light, kterou doporučuji všem blondýnkám, je opravdu krásně světlounká. Má oblíbená řasenka je Maybelline One by One, před jejím nanesením vždy řasy natočím kleštičkami. Pod oči si někdy maluji ještě hnědou linku a do vnitřního koutku bílou. Dostáváme se ke rtům, které vzhledem k jemněji nalíčením očím ráda přimaluji růžovými odstíny. Nejraději mám dlouhotrvající rtěnky od Dermacol a Rimmel London, rty sice vysušují, ale pro mě je velkou výhodou jejich celodenní výdrž.

Na večer používám bázi od Dermacol, nepoužívám ji každý den, protože je hutnější, ale je pravda že make-up s ní vždy vydrží perfektně. Dále na pleť nanáším make-up Rimmel London Lasting Finish, který zakryje veškeré nedostatky. Pokračuji konturaci a úpravou obočí, co už jsem zmiňovala podrobněji výše. Nejraději mám stíny od Maybelline, jak je nanáším, najdeš níže na obrázku. Přechody roztírám pouze štětečkem od Essence a trošku netradičně i menším štětcem na make-up. Linky si maluji často s ocáskem pomocí triku se lžičkou. Nejvíce se mi osvědčily obyčejné tekuté linky od Miss Sporty, které vydrží celý den a jsou extrémně černé. Umělé řasy mám z Aliexpress a lepidlo z drogerie Tety, které drží perfektně. Rty k výrazným očím volím vždy Nude, zatím mám pouze jen jednu béžovou rtěnku, a to od Rimmel London.