Luxus kadeřnického salonu doma? Aneb sada Alterna

Nedávno jsem se rozhodla pořídit si kvalitní sadu na vlasy. Vybírala jsem dlouho až nakonec padl výběr právě na luxusní značku Alterna. Sadu jsem pořídila na e-shopu Cosmetix.cz, kde je i nyní v 58% slevě! Nakupovalo se mi dobře, zboží přišlo rychle a musím ocenit komunikaci, na kterou já dost dám. Chválím i možnost vybrat si k objednávce dáreček.

Růžová sada je určená pro ženy s barvenými vlasy, které si chtějí udržet zářivou a živou barvu. Šampon poskytuje silnou UV ochranu s výjimečně vysokým obsahem vitamínů A, C a E a Omega-3 mastných kyselin, zabraňuje vyblednutí a vymytí barvy, chrání vlasy před vnějšími vlivy. Zároveň barvené vlasy dostatečně hydratuje. Je super, že přípravky jsou bez sulfátů, parabenů, lepku, ftalátů a chloridu sodného.

Sadu jsem využívala něco málo přes měsíc, přes tu dobu mi vlásky zkrásněly. Už ale po prvním použitím jsem byla mile překvapená. Vlasy jsou po umytí jemné, lesklé a opravdu překrásně voní! Popsala bych to jako vůni čistoty, nelze to úplně specifikovat. Šampon nepění, osobně mi to vůbec nepřekáží. Úplně mimo, ale nemůžu si pomoct – ty obaly, a to otevírání je senzační. A to nejdůležitější, sadu jsem používala po odbarvení následující měsíc a má blond barva skutečně vydržela déle. Šampon a kondicionér tedy jednoznačně splňují to, co slibují.

Také mám hřeben Alterna a musím říct, že i proslulý Tangle Teezer je oproti němu nic. Doporučuji!