Levné a bezpečné bělení zubů doma

Toužíš po bílých zubech, ale odrazují tě vysoké ceny bělení? Bělit zuby lze i levně z pohodlí domova, a přesto bezpečně! Mohu se za to zaručit, protože jsem řádně testovala domácí bělení od PureBlanc a všechny podrobnosti ti právě řeknu.

Nejprve bych chtěla říct, že sada přišla v krabici s milým nadpisem. Také po otevření jsem měla pocit, že sada je balena s láskou a pečlivostí –> všechny detaily byly totiž vyladěné.

Nejprve je si třeba zoubky důkladně vyčistit. Poté je potřeba na ně nanést trošku gelu pomoci péra. Následuje vložení přístroje Dual-Light, který produkuje modré světlo na 15 minut a červeno-modré na 10 minut. Zpočátku budeš možná trošku slinit, ale později si zvykneš a budeš umět sliny lépe udržet. Po vybělení zuby oplachuji. Sundávám také gumový nástavec z Dual-Light, který důkladně umývám. Přístroj vydrží poměrně dlouho nabitý, takže ho nabíjím pouze občasně přes magnetickou nabíječku.

Zuby mám opravdu bělejší, i když se jedná o formu bělení bez peroxidu. Zuby nemám ani citlivé, takže si myslím, že se jedná o šetrnou formu bělení. Upřímně jsem z výsledku až překvapená. 🙂 PS: A to jsem používala pouze červeno-modré světlo na 10 minut. Kdybych používala obě světelné fáze, výsledek by byl ještě lepší.

Cena kompletní sady na bělení zubů je aktuálně 1 290 Kč (později bude navýšena na 1 790 Kč). Přístroj ti zůstane a můžeš si potom dokoupit další gel v péru za 490 Kč. Vše najdeš na https://www.pureblanc.store/.