Letní novinky od Avonu!

Avon se na trh přiřítil se spoustu novinkami a právě teď je čas, aby ses s nimi seznámila i Ty.  

 

Začnu pro mě tím nejzajímavějším a to rtěnkou Epic Lip Transformer, která má běžnou rtěnku změnit na metalickou. Já mám světlou variantu Holograf, ale k dostání je i zlatý a růžový odstín. Představovala jsem si výraznější efekt, ale i tak jsem spokojená. Rty jsou studenější a mají lehce fialový odlesk, který mimochodem zajistí, že Tvé zuby budou vypadat bělejší! Stačí jeden nátěr a rtěnka je kompletně změněna. Cena je právě 149 Kč.

 

Dále tu mám osvěžující tělový sprej s kokosem a karambolou. Tělové spreje od Avonu známe asi všichni. Mám je ráda, ale některé vůně jsou mi nepříjemné – na mě až moc chemické. Ale toto? Zaprvé kokosová vůně je prostě top obecně a Avonu se podařilo vůni kokosu naprosto vystihnout. Když je opravdové vedro, tak mě ani nenapadne na sebe patlat parfém, takže mám dalšího parťáka do těch pařáků, co nás snad ještě čekají! Cena 69 Kč.

 

A protože se chystám k moři určitě se mi bude hodit rychleschnoucí voděodolný hydratační sprej na opalování SPF 30. Tento opalovák používám už déle a vždy jsem byla spokojená. Hlavně mám raději opalováky ve spreji, je to daleko lepší jak „otrocké“ mazání.

Dále jsem dostala chladivý sprej po opalování s vitaminem C a aloe, který prodlužuje opalování. Okamžitě chladí a osvěžuje pokožku. Pomáhá také navrátit ztracenou hydrataci. Jedná se o super produkt za příjemnou cenu 149 Kč. Mimochodem zkus také chladivý sprchový gel od jakékoliv značky.

 

Teď se vrhneme na minipaletku očních stínů Epic Intense. Stíny se mají používat jak na suché, tak i mokré líčení. Rovnou řeknu, že mokrý způsob jsem nezkoušela, nevyhovuje mi to. Je poměrně dost variant, já dostala fialovou, kterou bohužel nenosím. Nehodí se mi k mým modro-zeleným očím. Takže paletka putovala k mamince. Stíny jsou průměrně pigmentované a dobře se nimi pracuje. Cena je 249 Kč.

Lak na nehty s gelovým efektem se širokým kartáček, díky němuž se lak nanáší velmi snadno, dá se říct až dokonale. Stačí dvě tenké vrstvy ke slušnému krytí. Cena 79 Kč.

 

Posledním produktem je voděodolná řasenka Big and Daring, která má hustý a zakřivený kartáček. Zatím jsem řasenku netestovala, nebyla příležitost, počasí totiž zlobí. V minulosti jsem, ale již voděodolnou řasenku od Avonu měla a byla jsem spokojená. Tato stoprocentně letí se mnou na dovču! Cena 119 Kč.