RECENZE: Avon masážní přístroj a krémy proti celulitidě

Většina odborných autorů konstatuje, že 90 % žen je ohroženo vznikem celulitidy. Patříš k nim? Potom se Ti dnešní článek bude líbit.

Protože se jedná o produkty, které mají zlepšit stav celulitidy, prvně Ti řeknu, jak je to se mnou – jaké byly okolnosti testování. Jsem hubená, ale moje životospráva je špatná. Není den, kdy bych nesnědla celkem dost sladkého. Za co se ale můžu pochválit, tak celkem dodržuji pitný režim. Bohužel necvičím. Z toho asi lze vytušit, že krém a masážní přístroj to měl se mnou těžké. 😀

Produkty se snažím od začátku dubna opravdu každý den používat, ale jak je zvykem, ne vždy to jde. Na obalu se doporučuje masírovat a mazat dvakrát denně, ale to je u mě opravdu nereálné. Zaujal mě především přístroj, který jemně vibruje a příjemně pokožku masíruje. Konečně něco, co není manuální, o to více masáž může být intenzivní. Přistroj stojí 499 Kč a objednat ho můžeš i přímo na Avon.cz!

Zleva: hřejivý gel proti celulitidě s L-karnitinem, chladivý gel proti celulitidě s komplexem Cold Therapy, tělové mléko proti striím s komplexem Elastin Boost, tělové mléko proti celulitidě s komplexem MULTI TONE 

Dále jsem zkoušela Avon chladivý gel proti celulitidě s komplexem Cold Therapy. Ten jsem používala zhruba měsíc, výsledky byly, ale teď už jsem přešla spíše k tomu hřejivému s L-karnitinem. A to z toho důvodu, protože mi po něm pokožka „hoří“ snad ještě 20 minut po nanesení. U chladivého krému jsem žádný chladivý efekt nezaznamenala a pokožka tudíž nebyla tolik prokrvena. Krémy se snadno nanáší, poté máte jen klasicky ulepené ruce, takže vždy ihned směřuji k umyvadlu. Neříkám, že mám ohromnou celulitidu, ale určitě mi tyto produkty pomáhají. A vůbec, když si najedete na Google, tak v diskuzích je označován jako nejlepší produkt proti celulitidě právě ten od Avonu. Já doporučuji přístroj a ten hřejivý krém. Dejte tomu čas, po měsíci vidíte menší zlepšení, ale po druhém a třetím už výrazné. Je třeba akorát setrvat, tato nepříjemná potvora se nás ráda drží. Produkty stojí 299 Kč a lze objednat i přímo na Avon.cz.