Kila navíc? S těmito triky je zvládneš zakrýt

Zbavit se problematických partií není snadné. Jestli chceš vypadat skvěle hned teď, vyzkoušej mé kouzla s oblečením. Optika totiž dokáže oči dokonale ošidit.

Nevyhýbejte se barvám

Určitě víš, že tmavé barvy zeštíhlují, ale i jiné barvy mají tuto schopnost, pokud outfit zvolíš v jedné barvě. Nezapomeňte outfit rozbít odlišně barevnými doplňky. Jestli se na barevné oblečení necítíš, zvol alespoň barevný šátek, kabelku nebo cokoliv jiného co upoutá pozornost a zvedne ti náladu.
H

Pozor na velikost náušnic a kabelek

I výběr doplňků může postavě buď uškodit, nebo ubrat pár kil. Vyhýbat bys se měla malým šperkům, které opticky zvětšují zbytek těla. I kabelky mají tuto vlastnost, rozhodně vol větší, vedle kterých budeš vypadat naopak menší ty.
Untitled

Co s větším bříškem?

Větší bříško perfektně zamaskují svršky z lehkého materiálu, například košile stáhnutá pod prsy nebo tunika, která je zakončena gumou na spodním okraji. Kalhoty vybírej se zvýšeným pásem a sukně se střihem do A či řasené šaty.

Chcete zamaskovat širší pozadí?

Větší zadeček nejlépe zamaskují tmavé džíny se střihem, který jde od boků dolů rovně a nezužuje se směrem ke kolenům. Vyhýbej se kalhotám s vysokým pasem a ozdobám na kapsách. V létě vol sukně s áčkovým střihem.
Untitled

Trápí vás širší boky a stehna?

Drží se tě tuk na stehnech a bocích? Zeštíhli ho s topy a svetříky v prodloužené délce, končit by měly pod boky. V teplých měsících vol úzkou rovnou sukni ke kolenům. Minisukně, šortky či kalhoty, které se směrem dolů zužují nejsou povoleny.